Zestaw stół i krzesła Biesiadny Z12 CC1 prosty

Wybarwienie/tapicerka: Dąb naturalny, Boss 15
Na zdjęciach prezentujemy tylko niektóre warianty zestawu. Prezentowane wybarwienie mebli oraz odcień tapicerki mogą różnić się od rzeczywistego. Zachęcamy do bezpłatnego zamawiania próbek.
5039 PLN
brutto/szt
Skład wariantu zestawu:
Kolor drewna: Zamów próbki gratis
Blat stołu Reszta stołu
Krzesło
Nadruk:
Ilość sztuk:

Zestaw stół i krzesła Biesiadny Max to możliwość indywidualnego wyboru koloru drewna i tapicerki,

Zestaw stół i krzesła Biesiadny Max to możliwość indywidualnego wyboru koloru drewna i tapicerki, a także kształtu stołu (prostokątnego, półowalnego lub owalnego). To komplet uniwersalny, który z łatwością można dopasować do każdego rodzaju pomieszczenia – salonu, restauracji lub sali weselnej.

Biesiadny rozkładany stół S11
Blat - wytrzymała płyta fornirowa; łatwo rozkładany za pomocą prowadnic synchronicznych. Surowiec nóg - naturalne drewno; stół zawiera dodatkowo cztery wyciągane przy rozkładaniu nogi - dla większej stabilizacji przy obciążeniu.
Całość - pokryta dębową okleiną - materiałem niezwykle twardym i odpornym na uszkodzenia.
Dostępne rozmiary przed i po rozłożeniu sprawdzisz w zakładce Skład wariantu zestawu, a wybarwienie drewna w zakładce KOLOR.

Blat kończy się na wysokości 76 cm (+/-1 cm)

Krzesło tapicerowane CC1
Szkielet ekskluzywnego modelu - naturalne drewno bukowe pokryte przyjazną dla środowiska farbą. Wybór tapicerki - od tkaniny po skórę naturalną - sprawdź konfigurator kolorów lub zakładkę TAPICERKA, aby zapoznać się z ogromną selekcją materiałów.

Zestaw stół i krzesła Biesiadny Max to maksymalna przestrzeń dla wszystkich Twoich gości. Skorzystaj z ogromnego wyboru kolorów drewna i tapicerki i umebluj każde wnętrze z klasą. W razie pytań zapraszamy do kontaktu!

Siła dębu i twardość buku

Naturalna twardość mebli wykonanych z drewna dębowego zapewnia wytrzymałość i trwałość, której nie da się osiągnąć używając do produkcji blatów z drewna brzozowego lub sosnowego. Blat z drewna brzozowego lub sosnowego jest miękki, przez co podatny na uszkodzenia i trwałe odkształcenia. Zdecydowana większość stołów z naszej oferty ma blaty chronione naturalną dębową okleiną, co uodparnia je na wszelkiego rodzaju uszkodzenia, a tym samym znacząco wydłuża ich żywotność. Wysoka estetyka i staranność wykonania w połączeniu z dużą trwałością tworzy solidny i niezawodny mebel, który będzie służył przez długie lata.

Buk to obecnie jeden z najbardziej cenionych gatunków drewna stosowanym powszechnie w stolarstwie. Drewno bukowe jest bardzo twarde, odporne na ścieranie i ciężkie. Jest również łatwo nasycalne, dzięki czemu łatwo się je lakieruje i barwi. Dzięki swej twardości, drewno bukowe posiada ono atrakcyjną manufakturę. Rysunek słoi buku jest bardzo charakterystyczny: posiada wyraźne promienie rdzeniowe.

Czyszczenie i konserwacja mebli

Znamy się nie tylko na produkcji mebli, ale również na ich użytkowaniu i czyszczeniu. Przygotowaliśmy dla Ciebie poradnik użytkowania Twoich nowych mebli.

Pokaż poradnik czyszczenia i konserwacji mebli

Szczegółowe wymiary krzesła

Poniżej znajdują się szczegółowo rozpisane wymiary dla krzesła. Tolerancja wymiarów wynosi +/- 1cm ze względu na różne materiały stosowane do tapicerowania.

Wysokość całkowita 93 cm Wysokość całkowita
Głębokość całkowita 59 cm Głębokość całkowita
Maksymalna szerokość oparcia 39 cm Maksymalna szerokość oparcia
Wysokość do siedziska 47 cm
Szerokość siedziska 47 cm Szerokość siedziska
Głębokość siedziska 43 cm Głębokość siedziska

Tabela rozstawu nóg stołu rozkładanego

Wizualizacja ma charakter schematyczny i nie odzwierciedla prawdziwego kształtu stołu. Ilość krzeseł która jest pokazana przy stole z dodatkowymi wkładami oznacza maksymalną liczbę krzeseł przy stole, a nie pomiędzy jego nogami.

Wariant (rozmiar)
Krótszy bok Ilość krzeseł: 1
Szerokość: 100 cm
Rozstaw nóg: 63 cm
Rozstaw nóg na krótkim boku
Bez wkładek Ilość krzeseł: 6
Szerokość: 140 cm
Rozstaw nóg: 110 cm
Rozstaw nóg na długim boku, stół złożony
Jedna wkładka Maks. ilość krzeseł: 8
Szerokość: 190 cm
Rozstaw nóg: 160 cm
Rozstaw nóg na długim boku, 1 wkładka
Dwie wkładki Maks. ilość krzeseł: 10
Szerokość: 240 cm
Rozstaw nóg: 210 cm
Rozstaw nóg na długim boku, 2 wkładki
Trzy wkładki Maks. ilość krzeseł: 12
Szerokość: 290 cm
Rozstaw nóg: 260 cm
Rozstaw nóg na długim boku, 3 wkładki
Cztery wkładki Maks. ilość krzeseł: 14
Szerokość: 340 cm
Rozstaw nóg: 310 cm
Rozstaw nóg na długim boku, 4 wkładki
W górę do zdjęć i opisu

Opinie klientów o zestawie Zestaw Biesiadny Z12 CC1 prosty

W naszym sklepie znajdziesz wiarygodne opinie od klientów, którzy zakupili nasze produkty. Do każdego klienta wysyłamy prośbę o opinię po 30 dniach od dostawy zamówienia. Jeśli dokonałeś u nas zakupu, a nie dostałeś takiej prośby - skontaktuj się z nami.

Opinia pozytywna 20-04-2019 Irek

Wszystko ok. Pozdrawiam

Opinia pozytywna 09-11-2018 Anka

Dostawa po dwóch tygodniach od zamówienia. Towar wniesiony do domu, akurat gdy mieliśmy spotkanie ze znajomymi. Sprawdza sie dobrze :) Polecam

Opinia pozytywna 01-02-2018 ewa

Bardzo dobry zestaw. Jestem mega zadowolona :)

Opinia pozytywna 15-06-2016 Grażyna M

Szybka dostawa, kontakt z firma bezproblemowy, stół i krzesła porządnie wykonane

W górę do zdjęć i opisu
Ostatnio oglądane