Zestaw stół i krzesła Z280

Nowość
Wybarwienie/tapicerka: Biały, Venus Velvet 2935 błękitny
Na zdjęciach prezentujemy tylko niektóre warianty zestawu. Prezentowane wybarwienie mebli oraz odcień tapicerki mogą różnić się od rzeczywistego. Zachęcamy do bezpłatnego zamawiania próbek.
4344 PLN
brutto/szt
Skład wariantu zestawu:
Kolor drewna: Zamów próbki gratis
Blat stołu Reszta stołu
Krzesło
Nadruk:
Ilość sztuk:

Wytworny zestaw w stylistyce Ludwika XIV idealny do eleganckich salonów i wnętrz z akcentami glamour.

Francuski styl, pamiętający jeszcze burżuazyjne czasy ludwikowskie, może być fantastyczną inspiracją do wykreowania salonu przepełnionego elegancją i luksusem. Przy tym wystrój wcale nie musi przypominać muzeum, ponieważ kabriolowe nóżki czy krzesła charakteryzują też meble utrzymane w bardziej nowoczesnym czy klasycznym klimacie.
Ten trend swobodnie przeplata się z elementami glamour - złotem, srebrem, kryształkami, pikowaniem, zdobieniami, welurami.
Tak właśnie powstał nasz zestaw Z280

.

Stół Ludwik biały produkujemy w trzech wariantach rozmiaru blatu:
> 90cm,
> 100cm,
> 110cm.
Każdy z wariantów ma trzy dostawki o długości 45cm i równych średnicy blatu (przechowujemy je osobno).

Blat wykonany jest z płyty MDF pokrytej naturalnym fornirem dębowym, dzięki czemu zachowuje szlachetną fakturę usłojenia.
Stelaż stołu to twarde i gładkie drewno bukowe gwarantujące trwałość na lata.

Stół zachowuje pełną stabilność nawet przy całkowitym rozłożeniu dzięki solidnym grubym prowadnicom, raz zbrojonym łączeniom.
W proponowanym zestawie pokryty jest białą satynową kryjącą farba meblarską. Jednak jest mozliwość wykonania go w innych kolorach.

Krzesło tapicerowane Tango Ludwik wyróżniają wysokie kielichowate oparcia z przewężeniem, mocno otulające plecy oraz gięte nóżki w stylu ludwikowym.

Siedzisko szerokie na 49cm i głębokie na 44cm jest na wysokości 51cm.
Oparcie wysokie na 49cm i szerokie na 51cm jest pikowane w stylu Chesterfield, a romby 12x12 łączą się w 7 punktach wszytymi guzikami. Charakterystyczne wcięcie ma 39cm.

Nóżki są wykonane z litego buku, a ich lekkie odchylenie ku tyłowi gwarantuje stabilność krzesła.

Korpus krzesła wypełnia sprężysta pianka tapicerska.
Całkowita wysokość mebla to 93cm.

Może być dowolnie personalizowany z wykorzystaniem obić i wybarwień z naszej palety.
Mozliwy jest montaź kołatek, gwoździ tapicerskich, kryształków Swarowaskiego (zamiast guzików).Kup zestaw taniej ze stołem z 1 lub 2 wkładkami

Siła dębu i twardość buku

Naturalna twardość mebli wykonanych z drewna dębowego zapewnia wytrzymałość i trwałość, której nie da się osiągnąć używając do produkcji blatów z drewna brzozowego lub sosnowego. Blat z drewna brzozowego lub sosnowego jest miękki, przez co podatny na uszkodzenia i trwałe odkształcenia. Zdecydowana większość stołów z naszej oferty ma blaty chronione naturalną dębową okleiną, co uodparnia je na wszelkiego rodzaju uszkodzenia, a tym samym znacząco wydłuża ich żywotność. Wysoka estetyka i staranność wykonania w połączeniu z dużą trwałością tworzy solidny i niezawodny mebel, który będzie służył przez długie lata.

Buk to obecnie jeden z najbardziej cenionych gatunków drewna stosowanym powszechnie w stolarstwie. Drewno bukowe jest bardzo twarde, odporne na ścieranie i ciężkie. Jest również łatwo nasycalne, dzięki czemu łatwo się je lakieruje i barwi. Dzięki swej twardości, drewno bukowe posiada ono atrakcyjną manufakturę. Rysunek słoi buku jest bardzo charakterystyczny: posiada wyraźne promienie rdzeniowe.

Czyszczenie i konserwacja mebli

Znamy się nie tylko na produkcji mebli, ale również na ich użytkowaniu i czyszczeniu. Przygotowaliśmy dla Ciebie poradnik użytkowania Twoich nowych mebli.

Pokaż poradnik czyszczenia i konserwacji mebli

Szczegółowe wymiary krzesła

Poniżej znajdują się szczegółowo rozpisane wymiary dla krzesła. Tolerancja wymiarów wynosi +/- 1cm ze względu na różne materiały stosowane do tapicerowania.

Wysokość całkowita 95 cm Wysokość całkowita
Głębokość całkowita 63 cm Głębokość całkowita
Maksymalna szerokość oparcia 50 cm Maksymalna szerokość oparcia
Wysokość do siedziska 50 cm
Szerokość siedziska 47 cm Szerokość siedziska
Głębokość siedziska 45 cm Głębokość siedziska

Tabela rozstawu nóg stołu rozkładanego

Wizualizacja ma charakter schematyczny i nie odzwierciedla prawdziwego kształtu stołu. Ilość krzeseł która jest pokazana przy stole z dodatkowymi wkładami oznacza maksymalną liczbę krzeseł przy stole, a nie pomiędzy jego nogami.

Wariant (rozmiar)
Krótszy bok Ilość krzeseł: 1
Szerokość: 90 cm
Rozstaw nóg: 42 cm
Rozstaw nóg na krótkim boku
Bez wkładek Ilość krzeseł: 4
Szerokość: 90 cm
Rozstaw nóg: 42 cm
Rozstaw nóg na długim boku, stół złożony
Jedna wkładka Maks. ilość krzeseł: 6
Szerokość: 135 cm
Rozstaw nóg: 87 cm
Rozstaw nóg na długim boku, 1 wkładka
W górę do zdjęć i opisu

Opinie klientów o zestawie Zestaw Z280

W naszym sklepie znajdziesz wiarygodne opinie od klientów, którzy zakupili nasze produkty. Do każdego klienta wysyłamy prośbę o opinię po 30 dniach od dostawy zamówienia. Jeśli dokonałeś u nas zakupu, a nie dostałeś takiej prośby - skontaktuj się z nami.

Przepraszamy, ten produkt jeszcze nie otrzymał żadnych opinii klientów.

W górę do zdjęć i opisu
Ostatnio oglądane