Zestaw stół i krzesła Z290

Wybarwienie/tapicerka: Dąb naturalny, Salvador 19
Zestaw Z290
Na zdjęciach prezentujemy tylko niektóre warianty zestawu. Prezentowane wybarwienie mebli oraz odcień tapicerki mogą różnić się od rzeczywistego. Zachęcamy do bezpłatnego zamawiania próbek.

Zestaw został wycofany z oferty

Zapraszamy do zapoznania się z innymi zestawami z naszej oferty.

Sprawdź ofertę
Produkty w tym zestawie

Zestaw Z290 to połączenie bestsellerowego stołu S3 z kultowymi krzesłami Muszelka.

Stół rozkładany drewniany S3 wyposażony jest w prowadnice oraz wkładki umożliwiające wydłużenie powierzchni blatu o 70 lub 90 cm, w zależności od preferowanego rozmiaru stołu. Dzięki temu stół drewniany S3 jest idealnym meblem na spotkania towarzyskie w większych grupach. Stół rozkładany S3 posiada klasyczny wygląd, który pasuje do niemal każdego stylu wnętrza, co sprawia, że jest on doskonałym wyborem. Stół rozkładany drewniany S3 łączy w sobie wygodę oraz funkcjonalność, co czyni go jeszcze bardziej atrakcyjnym wariantem stołu do salonu czy jadalni.

Krzesło Muszelka wpisuje się w stylistykę lat 60-70, co czyni je nie tylko odpowiednim meblem do nowoczesnych wnętrz, ale przede wszystkim do tych w stylu vintage. Mebel ten został zaprojektowany tak, aby łączyć wygodę z funkcjonalnością. Siedzisko krzesła fotelowego Muszelka wykonane jest z pianki poliuretanowej i może zostać obite wybraną tkaniną tapicerską. Optymalna wysokość siedziska, wynosząca 51 cm, pasuje do osób o różnym wzroście, a szerokość siedziska 46 cm zapewnia wygodę przez dłuższy czas. Podłokietniki na wysokości 66 cm pozwalają na łatwe wsunięcie krzesła pod blat stołu. Całkowita wysokość mebla to 88 cm, co nadaje mu zgrabnego kształtu. Krzesło Muszelka może zostać obite dowolną tkaniną tapicerską lub tkaniną dostarczoną przez klienta. Nóżki mebla mogą być pomalowane na jeden z kolorów z naszej palety, lub pozostać w stanie surowym, do samodzielnego pomalowania.

Zestaw Z290 oferowany jest w opcji z 4, 6, 8 lub 10 krzesłami. Stół można wybrać w rozmiarze: 120x80, 140x90, 160x100, 180x100 oraz 200x100.Siła dębu

Naturalna twardość mebli wykonanych z drewna dębowego zapewnia wytrzymałość i trwałość, której nie da się osiągnąć używając do produkcji blatów z drewna brzozowego lub sosnowego. Blat z drewna brzozowego lub sosnowego jest miękki, przez co podatny na uszkodzenia i trwałe odkształcenia. Zdecydowana większość stołów z naszej oferty ma blaty chronione naturalną dębową okleiną, co uodparnia je na wszelkiego rodzaju uszkodzenia, a tym samym znacząco wydłuża ich żywotność. Wysoka estetyka i staranność wykonania w połączeniu z dużą trwałością tworzy solidny i niezawodny mebel, który będzie służył przez długie lata.

Czyszczenie i konserwacja mebli

Znamy się nie tylko na produkcji mebli, ale również na ich użytkowaniu i czyszczeniu. Przygotowaliśmy dla Ciebie poradnik użytkowania Twoich nowych mebli.

Pokaż poradnik czyszczenia i konserwacji mebli

Szczegółowe wymiary krzesła

Poniżej znajdują się szczegółowo rozpisane wymiary dla krzesła. Tolerancja wymiarów wynosi +/- 1cm ze względu na różne materiały stosowane do tapicerowania.

Wysokość całkowita 87 cm Wysokość całkowita
Głębokość całkowita 51 cm Głębokość całkowita
Maksymalna szerokość oparcia 51 cm Maksymalna szerokość oparcia
Wysokość do siedziska 50 cm
Szerokość siedziska 47 cm Szerokość siedziska
Głębokość siedziska 48 cm Głębokość siedziska

Tabela rozstawu nóg stołu rozkładanego

Wizualizacja ma charakter schematyczny i nie odzwierciedla prawdziwego kształtu stołu. Ilość krzeseł która jest pokazana przy stole z dodatkowymi wkładami oznacza maksymalną liczbę krzeseł przy stole, a nie pomiędzy jego nogami.

Wariant (rozmiar)
Krótszy bok Ilość krzeseł: 1
Szerokość: 80 cm
Rozstaw nóg: 62 cm
Rozstaw nóg na krótkim boku
Bez wkładek Ilość krzeseł: 6
Szerokość: 110 cm
Rozstaw nóg: 92 cm
Rozstaw nóg na długim boku, stół złożony
Jedna wkładka Maks. ilość krzeseł: 8
Szerokość: 145 cm
Rozstaw nóg: 92 cm
Rozstaw nóg na długim boku, 1 wkładka
Dwie wkładki Maks. ilość krzeseł: 10
Szerokość: 180 cm
Rozstaw nóg: 92 cm
Rozstaw nóg na długim boku, 2 wkładki
W górę do zdjęć i opisu

Opinie klientów o zestawie Zestaw Z290

W naszym sklepie znajdziesz wiarygodne opinie od klientów, którzy zakupili nasze produkty. Do każdego klienta wysyłamy prośbę o opinię po 30 dniach od dostawy zamówienia. Jeśli dokonałeś u nas zakupu, a nie dostałeś takiej prośby - skontaktuj się z nami.

Przepraszamy, ten produkt jeszcze nie otrzymał żadnych opinii klientów.

W górę do zdjęć i opisu
Ostatnio oglądane