Zestaw stół i krzesła Biesiadny Z12 K1 max

Wybarwienie/tapicerka: Mahoń, Braid 3004
Na zdjęciach prezentujemy tylko niektóre warianty zestawu. Prezentowane wybarwienie mebli oraz odcień tapicerki mogą różnić się od rzeczywistego. Zachęcamy do bezpłatnego zamawiania próbek.
5027 PLN
brutto/szt
Skład wariantu zestawu:
Kolor drewna: Zamów próbki gratis
Blat stołu Reszta stołu
Krzesło
Nadruk:
Ilość sztuk:

Zestaw stół i krzesła Biesiadny K1 to po rozłożeniu miejsce dla nawet 16 osób!

Sprawdź wszystkie propozycje gustownego kompletu i korzystaj z niego według potrzeby - jako stołu o tradycyjnych rozmiarach albo maksymalnej przestrzeni biesiadnej dla wszystkich swoich gości!

Biesiadny stół S11
Materiał do wyrobu blatu to odporna na uszkodzenia mechaniczne i wysoką temperaturę płyta fornirowa i naturalna okleina z drewna dębowego. Nogi wykonano z twardego drewna bukowego. Zawiera 4 dodatkowe nogi, wyciągane przy rozłożeniu - zapewnia to dodatkową stabilizację nawet przy dużym obciążeniu.
Dwa wymiary przed rozłożeniem: 140x100, 160x100cm, 180x100cm lub 200x100cm. Stół zwiększa swoje rozmiary nawet o 200 cm, dzięki zastosowaniu czterech wkładów o długości 50 cm każdy. Blat kończy się na wysokości 76cm (+/-1 cm)

Krzesło bukowe K1
Wygodne siedzisko i oparcie krzesła pokryte zostało miękką pianką poliuretanową, a następnie obite wysokiej jakości tapicerką (skórą naturalną lub tkaniną). Sprawdź bogatą ofertę tekstyliów klikając w pole ‘tapicerka’. Szkielet drewna powstał z naturalnego drewna bukowego, cechującego się wysoką odpornością na ścieranie. Drewno wzmocniono dodatkowo ekologicznym lakierem.

Zestaw stół z krzesłami Biesiadny K1 to funkcjonalne meble o uniwersalnej prezentacji aż w 17 wariantach. Doskonałe do sal weselnych czy restauracji, a także idealne dla osób, które lubią inteligentne rozwiązania w domu,. Szukasz inspiracji? Sprawdź nasz nowy konfigurator kolorów!

Siła dębu i twardość buku

Naturalna twardość mebli wykonanych z drewna dębowego zapewnia wytrzymałość i trwałość, której nie da się osiągnąć używając do produkcji blatów z drewna brzozowego lub sosnowego. Blat z drewna brzozowego lub sosnowego jest miękki, przez co podatny na uszkodzenia i trwałe odkształcenia. Zdecydowana większość stołów z naszej oferty ma blaty chronione naturalną dębową okleiną, co uodparnia je na wszelkiego rodzaju uszkodzenia, a tym samym znacząco wydłuża ich żywotność. Wysoka estetyka i staranność wykonania w połączeniu z dużą trwałością tworzy solidny i niezawodny mebel, który będzie służył przez długie lata.

Buk to obecnie jeden z najbardziej cenionych gatunków drewna stosowanym powszechnie w stolarstwie. Drewno bukowe jest bardzo twarde, odporne na ścieranie i ciężkie. Jest również łatwo nasycalne, dzięki czemu łatwo się je lakieruje i barwi. Dzięki swej twardości, drewno bukowe posiada ono atrakcyjną manufakturę. Rysunek słoi buku jest bardzo charakterystyczny: posiada wyraźne promienie rdzeniowe.

Czyszczenie i konserwacja mebli

Znamy się nie tylko na produkcji mebli, ale również na ich użytkowaniu i czyszczeniu. Przygotowaliśmy dla Ciebie poradnik użytkowania Twoich nowych mebli.

Pokaż poradnik czyszczenia i konserwacji mebli

Szczegółowe wymiary krzesła

Poniżej znajdują się szczegółowo rozpisane wymiary dla krzesła. Tolerancja wymiarów wynosi +/- 1cm ze względu na różne materiały stosowane do tapicerowania.

Wysokość całkowita 97 cm Wysokość całkowita
Głębokość całkowita 59 cm Głębokość całkowita
Maksymalna szerokość oparcia 39 cm Maksymalna szerokość oparcia
Wysokość do siedziska 46 cm
Szerokość siedziska 44 cm Szerokość siedziska
Głębokość siedziska 44 cm Głębokość siedziska

Tabela rozstawu nóg stołu rozkładanego

Wizualizacja ma charakter schematyczny i nie odzwierciedla prawdziwego kształtu stołu. Ilość krzeseł która jest pokazana przy stole z dodatkowymi wkładami oznacza maksymalną liczbę krzeseł przy stole, a nie pomiędzy jego nogami.

Wariant (rozmiar)
Krótszy bok Ilość krzeseł: 1
Szerokość: 100 cm
Rozstaw nóg: 63 cm
Rozstaw nóg na krótkim boku
Bez wkładek Ilość krzeseł: 6
Szerokość: 140 cm
Rozstaw nóg: 110 cm
Rozstaw nóg na długim boku, stół złożony
Jedna wkładka Maks. ilość krzeseł: 8
Szerokość: 190 cm
Rozstaw nóg: 160 cm
Rozstaw nóg na długim boku, 1 wkładka
Dwie wkładki Maks. ilość krzeseł: 10
Szerokość: 240 cm
Rozstaw nóg: 210 cm
Rozstaw nóg na długim boku, 2 wkładki
Trzy wkładki Maks. ilość krzeseł: 12
Szerokość: 290 cm
Rozstaw nóg: 260 cm
Rozstaw nóg na długim boku, 3 wkładki
Cztery wkładki Maks. ilość krzeseł: 14
Szerokość: 340 cm
Rozstaw nóg: 310 cm
Rozstaw nóg na długim boku, 4 wkładki
W górę do zdjęć i opisu

Opinie klientów o zestawie Zestaw Biesiadny Z12 K1 max

W naszym sklepie znajdziesz wiarygodne opinie od klientów, którzy zakupili nasze produkty. Do każdego klienta wysyłamy prośbę o opinię po 30 dniach od dostawy zamówienia. Jeśli dokonałeś u nas zakupu, a nie dostałeś takiej prośby - skontaktuj się z nami.

Opinia pozytywna 01-02-2022 Krystyna

Z mebli tj. stołu biesiadnego i krzeseł jestem bardzo zadowolona. Mogłam wreszcie całą najbliższą rodzinę zaprosić na wigilijną wieczerzę i święta. Salon meblowy jest rzetelny i bardzo otwarty na potrzeby klienta, np. dostałam bez problemu tkaninę, którą tapicerowane są krzesła i mogłam zlecić już tu na miejscu podkładki w tym samym kolorze dla moich wnuków przedszkolaków. Byłam też na bieżąco informowana o wszystkim, co dotyczyło mojego zamówienia. Po dwóch miesiącach użytkowania mogę śmiało stwierdzić, że meble są solidne i wygodne. Dziękuję!

W górę do zdjęć i opisu
Ostatnio oglądane