Zestaw stół i krzesła dębowe Z296D

Zestaw w promocji Nowość
Wybarwienie/tapicerka: Dąb naturalny, Aston 16
Na zdjęciach prezentujemy tylko niektóre warianty zestawu. Prezentowane wybarwienie mebli oraz odcień tapicerki mogą różnić się od rzeczywistego. Zachęcamy do bezpłatnego zamawiania próbek.
4173 PLN
brutto/szt
4290
Skład wariantu zestawu:
Kolor drewna: Zamów próbki gratis
Blat stołu Reszta stołu
Krzesło
Nadruk:
Ilość sztuk:

Wydajny, minimalistyczny i solidny zestaw mebli, wykonany z wysokiej jakości materiałów, który świetnie pasuje do designerskiego salonu.

Poszukujesz wyjątkowego zestawu mebli do swojego designerskiego salonu? Zestaw Z296 to idealne połączenie nowoczesnego stylu z solidnym wykonaniem, wykonany przez polskiego producenta. Zestaw składa się z okrągłego stołu, który łączy w sobie elementy stylu vintage i loftowej, oraz minimalistycznych krzeseł dębowych Split.

Stół S24 to nie tylko funkcjonalny, ale również piękny mebel, który wpisuje się w trendy stylistyki wnętrzarskiej. Jego solidne, zwężające się nogi z litego buku nadają lekkości całej konstrukcji, a trapezoidalny układ nóg zapewnia stabilność. Okrągły blat wykonany jest z trwałej płyty MDF wzmocnionej naturalnym fornirem dębowym. Blat stołu jest dostępny w trzech rozmiarach (90, 100 i 110cm), a można go wydłużyć za pomocą wkładek (3 x 45cm).

Krzesełka dębowe Split to nie tylko klasyczny, ale również niezwykle wygodny mebel. Dzięki solidnej konstrukcji z litego drewna dębowego, krzesła są odporne na uszkodzenia i będą służyć przez wiele lat. Siedziska krzeseł pokryte są wysokiej jakości tapicerką lub skórą, co zapewni komfort podczas siedzenia.

Wszystkie meble z zestawu Z296 wykonane są z najwyższej jakości materiałów, co gwarantuje nie tylko wygodę, ale również trwałość mebli. Zestaw ten jest idealny dla wszystkich, którzy cenią sobie nie tylko stylowy wygląd, ale również jakość wykonania.Kup zestaw taniej ze stołem z 1 lub 2 wkładkami

Co musisz wiedzieć o drewnie dębowym?

Dopuszczalne są różnice w odcieniu zakupionych mebli w stosunku do prezentowanych na zdjęciach i ekspozycjach. Jest to spowodowane ich pochodzeniem z różnych partii produkcyjnych. Dopuszczalne są różnice w odcieniu usłojenia drewna, co jest potwierdzeniem naturalności i niepowtarzalności produktu. Dopuszczalne są różnice w wybarwieniu drewna wynikające z naturalnej różnorodności usłojenia i struktury drewna oraz wynikające z różnych warunków siedliskowych drzew użytych do produkcji, a także zróżnicowanego przyjmowania przez nie barwnika. Za wadę drewna nie są uznawane nierówności, sęki, drobne pęknięcia czy przebarwienia, jak np. błyszcz. Nasze stoły wykonujemy z dębu dzikiego. Dąb ten posiada naturalne sęki i pęknięcia w drewnie wypełnione czarnym komponentem (szpachlówką do drewna).

Czyszczenie i konserwacja mebli

Znamy się nie tylko na produkcji mebli, ale również na ich użytkowaniu i czyszczeniu. Przygotowaliśmy dla Ciebie poradnik użytkowania Twoich nowych mebli.

Pokaż poradnik czyszczenia i konserwacji mebli

Szczegółowe wymiary krzesła

Poniżej znajdują się szczegółowo rozpisane wymiary dla krzesła. Tolerancja wymiarów wynosi +/- 1cm ze względu na różne materiały stosowane do tapicerowania.

Wysokość całkowita 95 cm Wysokość całkowita
Głębokość całkowita 54 cm Głębokość całkowita
Maksymalna szerokość oparcia 35 cm Maksymalna szerokość oparcia
Wysokość do siedziska 46 cm
Szerokość siedziska 41 cm Szerokość siedziska
Głębokość siedziska 44 cm Głębokość siedziska

Tabela rozstawu nóg stołu rozkładanego

Wizualizacja ma charakter schematyczny i nie odzwierciedla prawdziwego kształtu stołu. Ilość krzeseł która jest pokazana przy stole z dodatkowymi wkładami oznacza maksymalną liczbę krzeseł przy stole, a nie pomiędzy jego nogami.

Wariant (rozmiar)
Krótszy bok Ilość krzeseł: 1
Szerokość: 90 cm
Rozstaw nóg: 48 cm
Rozstaw nóg na krótkim boku
Bez wkładek Ilość krzeseł: 4
Szerokość: 90 cm
Rozstaw nóg: 48 cm
Rozstaw nóg na długim boku, stół złożony
Jedna wkładka Maks. ilość krzeseł: 6
Szerokość: 135 cm
Rozstaw nóg: 93 cm
Rozstaw nóg na długim boku, 1 wkładka
W górę do zdjęć i opisu

Opinie klientów o zestawie Zestaw Z296D (krzesła dębowe)

W naszym sklepie znajdziesz wiarygodne opinie od klientów, którzy zakupili nasze produkty. Do każdego klienta wysyłamy prośbę o opinię po 30 dniach od dostawy zamówienia. Jeśli dokonałeś u nas zakupu, a nie dostałeś takiej prośby - skontaktuj się z nami.

Przepraszamy, ten produkt jeszcze nie otrzymał żadnych opinii klientów.

W górę do zdjęć i opisu
Ostatnio oglądane