Zestaw stół i krzesła dębowe D7

Zestaw w promocji
Wybarwienie/tapicerka: Dąb naturalny
Zestaw D7
Na zdjęciach prezentujemy tylko niektóre warianty zestawu. Prezentowane wybarwienie mebli oraz odcień tapicerki mogą różnić się od rzeczywistego. Zachęcamy do bezpłatnego zamawiania próbek.

Zestaw został wycofany z oferty

Zapraszamy do zapoznania się z innymi zestawami z naszej oferty.

Sprawdź ofertę
Produkty w tym zestawie

Zestaw dębowy D7 to połączenie stołu dębowego S25 z krzesłami dębowymi Patyczak.

Stół dębowy rozkładany S25 to wyjątkowe połączenie funkcjonalności, stabilności oraz estetyki. Wykonany z najwyższej jakości drewna dębowego, ten nowoczesny okrągły stół będzie służył przez wiele lat. Jego masywny blat o grubości 4 cm jest dostępny w trzech różnych średnicach (90 cm, 100 cm, 110 cm), co pozwala na dostosowanie go do indywidualnych potrzeb użytkownika.

Płynne rozsuwanie blatu na grubych prowadnicach z mechanizmem kulkowym umożliwia wydłużenie stołu o 45 cm lub aż o 90 cm. Wkłady można przechowywać osobno, a podczas użytkowania łatwo je łączyć z blatem przy pomocy zbrojonych otworów, metalowych kołków oraz haczyków. Prowadnice są zamaskowane dwunastocentymetrową oskrzynią, co dodaje meblowi elegancji i nowoczesnego stylu.

Stół dębowy rozkładany S25 to nie tylko praktyczny mebel, ale również prawdziwy rarytas w Twoim wnętrzu. Dębowe nogi, zwężające się ku dołowi, nadają mu lekkości oraz charakterystycznego, vintage'owego wyglądu. Precyzyjnie zaprojektowana konstrukcja oraz mocne elementy montażowe zapewniają stabilne połączenie wielu części mebla w jedną, spójną i mocną całość.

Jeśli poszukujesz mebla, który będzie stanowił inwestycję na wiele lat i będzie mógł być przekazywany w rodzinie z pokolenia na pokolenie, stół dębowy rozkładany S25 jest właśnie dla Ciebie! Dzięki swojej trwałości, stabilności i estetyce będzie nie tylko praktycznym elementem Twojego mieszkania, ale również pięknym, ponadczasowym elementem dekoracyjnym.

Krzesło dębowe Patyczak to idealny mebel dla osób ceniących ponadczasową elegancję i wygodę. Lekka konstrukcja oraz naturalne drewno dębowe gwarantują trwałość na lata oraz niezwykłą lekkość formy. Dzięki możliwości wybarwienia na dowolny kolor, Patyczak pozwala na swobodną aranżację i wprowadzenie do wnętrza delikatności, ciepła lub nowoczesnego charakteru.

Oparcie krzesła dębowego Patyczak złożone z sześciu toczonych szczebelków o średnicy 2cm, zwieńczonej solidną dębową koroną, zapewnia wygodę podczas siedzenia na wiele godzin. Głęboko profilowane siedzisko o łuku 3cm, wykonane z dębowej sklejki, dodaje komfortu i pozwala na wygodne ułożenie kręgosłupa.

Całość krzesła dębowego Patyczak dopełniają toczone nóżki o średnicy 3cm, tworząc niepowtarzalny charakter vintage. Krzesło dębowe Patyczak to połączenie odpornego dębu z lekką, ażurową formą, która zachwyci swoim pięknem i stylowym wyglądem.

Dzięki swojemu uniwersalnemu stylowi, Patyczak sprawdzi się w każdym wnętrzu, dodając mu eleganckiego charakteru. Zainwestowanie w dębowe krzesła Patyczak to gwarancja trwałości, wygody oraz ponadczasowego piękna.Co musisz wiedzieć o drewnie dębowym?

Dopuszczalne są różnice w odcieniu zakupionych mebli w stosunku do prezentowanych na zdjęciach i ekspozycjach. Jest to spowodowane ich pochodzeniem z różnych partii produkcyjnych. Dopuszczalne są różnice w odcieniu usłojenia drewna, co jest potwierdzeniem naturalności i niepowtarzalności produktu. Dopuszczalne są różnice w wybarwieniu drewna wynikające z naturalnej różnorodności usłojenia i struktury drewna oraz wynikające z różnych warunków siedliskowych drzew użytych do produkcji, a także zróżnicowanego przyjmowania przez nie barwnika. Za wadę drewna nie są uznawane nierówności, sęki, drobne pęknięcia czy przebarwienia, jak np. błyszcz. Nasze stoły wykonujemy z dębu dzikiego. Dąb ten posiada naturalne sęki i pęknięcia w drewnie wypełnione czarnym komponentem (szpachlówką do drewna).

Czyszczenie i konserwacja mebli

Znamy się nie tylko na produkcji mebli, ale również na ich użytkowaniu i czyszczeniu. Przygotowaliśmy dla Ciebie poradnik użytkowania Twoich nowych mebli.

Pokaż poradnik czyszczenia i konserwacji mebli

Szczegółowe wymiary krzesła

Poniżej znajdują się szczegółowo rozpisane wymiary dla krzesła. Tolerancja wymiarów wynosi +/- 1cm ze względu na różne materiały stosowane do tapicerowania.

Wysokość całkowita 81 cm Wysokość całkowita
Głębokość całkowita 48 cm Głębokość całkowita
Maksymalna szerokość oparcia 36 cm Maksymalna szerokość oparcia
Wysokość do siedziska 44 cm
Szerokość siedziska 44 cm Szerokość siedziska
Głębokość siedziska 40 cm Głębokość siedziska

Tabela rozstawu nóg stołu rozkładanego

Wizualizacja ma charakter schematyczny i nie odzwierciedla prawdziwego kształtu stołu. Ilość krzeseł która jest pokazana przy stole z dodatkowymi wkładami oznacza maksymalną liczbę krzeseł przy stole, a nie pomiędzy jego nogami.

Wariant (rozmiar)
Krótszy bok Ilość krzeseł: 1
Szerokość: 90 cm
Rozstaw nóg: 43 cm
Rozstaw nóg na krótkim boku
Bez wkładek Ilość krzeseł: 4
Szerokość: 90 cm
Rozstaw nóg: 43 cm
Rozstaw nóg na długim boku, stół złożony
Jedna wkładka Maks. ilość krzeseł: 6
Szerokość: 135 cm
Rozstaw nóg: 88 cm
Rozstaw nóg na długim boku, 1 wkładka
Dwie wkładki Maks. ilość krzeseł: 8
Szerokość: 180 cm
Rozstaw nóg: 133 cm
Rozstaw nóg na długim boku, 2 wkładki
W górę do zdjęć i opisu

Opinie klientów o zestawie Zestaw D7

W naszym sklepie znajdziesz wiarygodne opinie od klientów, którzy zakupili nasze produkty. Do każdego klienta wysyłamy prośbę o opinię po 30 dniach od dostawy zamówienia. Jeśli dokonałeś u nas zakupu, a nie dostałeś takiej prośby - skontaktuj się z nami.

Przepraszamy, ten produkt jeszcze nie otrzymał żadnych opinii klientów.

W górę do zdjęć i opisu
Ostatnio oglądane