Zestaw stół i krzesła Z312

Zestaw w promocji Nowość
Wybarwienie/tapicerka: Biały, Dąb naturalny, Venus Velvet 2914 miętowy, Venus Velvet 2918 brudny róż, Dream Velvet 202.20, Dream Velvet 202.33
Na zdjęciach prezentujemy tylko niektóre warianty zestawu. Prezentowane wybarwienie mebli oraz odcień tapicerki mogą różnić się od rzeczywistego. Zachęcamy do bezpłatnego zamawiania próbek.
2682 PLN
brutto/szt
3265
Skład wariantu zestawu:
Kolor drewna: Zamów próbki gratis
Blat stołu Reszta stołu
Siedzisko krzesła Reszta krzesła
Nadruk:
Ilość sztuk:

Zestaw Z312 to połączenie krzeseł drewnianych Olek 2 ze stołem okrągłym S20

Krzesło drewniane Olek 2
Najważniejsze cechy tego krzesła:
- możliwość wyboru siedziska w kształcie standardowym lub okrągłym. Wybór prosimy wpisać w uwagach zamówienia. Siedziska pokazane są na zdjęciach.
- siedzisko i oparcie krzesła dostępne są wyłącznie w kolorze dębu naturalnego
- siedzisko możemy pokryć tapicerką wybraną z naszej oferty. W przypadku wyboru siedziska okrągłego do tapicerowania obowiązuje dopłata 25 zł
- stelaż krzesła wykonany jest z drewna bukowego. Dodatkowo, siedzisko jest pokryte okleiną debową.
- stelaż krzesła oferujemy w dwóch wersjach kolorystycznych: białej lub czarnej.
- wysokość krzesła to 79 cm.

Stół rozkładany okrągły S20 to model z okrągłym blatem, który jest często wybierany do nowoczesnych wnętrz.
Stół S20 to bliźniaczy model stołu S19. Różnica polega na zastosowaniu innych nóg. Przeznaczenie jest identyczne: wnętrza skandynawskie, loftowe i minimalistyczne.
Blat stołu wykonany jest z płyty MDF pokrytej dębową okleiną. Blat stołu oferowany jest tylko w kolorze dąb naturalny. Stół jest rozkładany za pomocą prowadnic.
Nogi wykonane są z litego drewna. Nogi oferujemy w dwóch wybarwieniach: białym lub czarnym.Siła dębu i twardość buku

Naturalna twardość mebli wykonanych z drewna dębowego zapewnia wytrzymałość i trwałość, której nie da się osiągnąć używając do produkcji blatów z drewna brzozowego lub sosnowego. Blat z drewna brzozowego lub sosnowego jest miękki, przez co podatny na uszkodzenia i trwałe odkształcenia. Zdecydowana większość stołów z naszej oferty ma blaty chronione naturalną dębową okleiną, co uodparnia je na wszelkiego rodzaju uszkodzenia, a tym samym znacząco wydłuża ich żywotność. Wysoka estetyka i staranność wykonania w połączeniu z dużą trwałością tworzy solidny i niezawodny mebel, który będzie służył przez długie lata.

Buk to obecnie jeden z najbardziej cenionych gatunków drewna stosowanym powszechnie w stolarstwie. Drewno bukowe jest bardzo twarde, odporne na ścieranie i ciężkie. Jest również łatwo nasycalne, dzięki czemu łatwo się je lakieruje i barwi. Dzięki swej twardości, drewno bukowe posiada ono atrakcyjną manufakturę. Rysunek słoi buku jest bardzo charakterystyczny: posiada wyraźne promienie rdzeniowe.

Czyszczenie i konserwacja mebli

Znamy się nie tylko na produkcji mebli, ale również na ich użytkowaniu i czyszczeniu. Przygotowaliśmy dla Ciebie poradnik użytkowania Twoich nowych mebli.

Pokaż poradnik czyszczenia i konserwacji mebli

Szczegółowe wymiary krzesła

Poniżej znajdują się szczegółowo rozpisane wymiary dla krzesła. Tolerancja wymiarów wynosi +/- 1cm ze względu na różne materiały stosowane do tapicerowania.

Wysokość całkowita 79 cm Wysokość całkowita
Głębokość całkowita 48 cm Głębokość całkowita
Maksymalna szerokość oparcia 46 cm Maksymalna szerokość oparcia
Wysokość do siedziska 47 cm
Szerokość siedziska 43 cm Szerokość siedziska
Głębokość siedziska 42 cm Głębokość siedziska

Tabela rozstawu nóg stołu rozkładanego

Wizualizacja ma charakter schematyczny i nie odzwierciedla prawdziwego kształtu stołu. Ilość krzeseł która jest pokazana przy stole z dodatkowymi wkładami oznacza maksymalną liczbę krzeseł przy stole, a nie pomiędzy jego nogami.

Wariant (rozmiar)
Krótszy bok Ilość krzeseł: 1
Szerokość: 90 cm
Rozstaw nóg: 90 cm
Rozstaw nóg na krótkim boku
Bez wkładek Ilość krzeseł: 4
Szerokość: 90 cm
Rozstaw nóg: 90 cm
Rozstaw nóg na długim boku, stół złożony
Jedna wkładka Maks. ilość krzeseł: 6
Szerokość: 135 cm
Rozstaw nóg: 135 cm
Rozstaw nóg na długim boku, 1 wkładka
W górę do zdjęć i opisu

Opinie klientów o zestawie Zestaw Z312

W naszym sklepie znajdziesz wiarygodne opinie od klientów, którzy zakupili nasze produkty. Do każdego klienta wysyłamy prośbę o opinię po 30 dniach od dostawy zamówienia. Jeśli dokonałeś u nas zakupu, a nie dostałeś takiej prośby - skontaktuj się z nami.

Przepraszamy, ten produkt jeszcze nie otrzymał żadnych opinii klientów.

W górę do zdjęć i opisu
Ostatnio oglądane