Zestaw stół i krzesła ZS1 sosnowy

Nowość
Wybarwienie/tapicerka: naturalny (drewno sosnowe), kasztan (drewno sosnowe)
Na zdjęciach prezentujemy tylko niektóre warianty zestawu. Prezentowane wybarwienie mebli oraz odcień tapicerki mogą różnić się od rzeczywistego. Zachęcamy do bezpłatnego zamawiania próbek.
1582 PLN
brutto/szt
Skład wariantu zestawu:
Kolor drewna: Zamów próbki gratis
Blat stołu Reszta stołu
Siedzisko krzesła Reszta krzesła
Nadruk:
Ilość sztuk:

Zestaw stół z krzesłami ZS1 to połączenie stołu sosnowego S33 z sosnowymi krzesłami Alena.

Stół drewniany sosnowy S33 to udany model z naszej kolekcji mebli sosnowych. Jest to stół nierozkładany, dlatego oferujemy go w aż 9 rozmiarach: 90x60, 100x60, 110x60, 120x60; 120x70, 140x70; 160x80 oraz - 180x90, 200x90.

Stół drewniany sosnowy S33 w całości wykonany jest z litego drewna sosnowego.
Szczegółowe wymiary stołu:
- nogi mają grubość 5,5 cm
- oskrzynia ma szerokość 9,5 cm
- blat stołu ma grubość 2,5 cm
- wysokość blatu stołu to 76,5 cm.

Stół jest pokryty lakierem ochronnym. Drewno sosnowe bardzo dobrze przyjmuje kolor, dlatego oferujemy wykonanie stołu aż w kilkunastu różnych wybarwieniach.

Krzesła sosnowe Alena stanowią połączenie tradycyjnego wyglądu z klasycznym stylem dekoracji wnętrz. Ich największy atut to bardzo atrakcyjna cena uzyskana dzięki zastosowaniu litego drewna sosnowego.

Krzesła drewniane sosnowe Alena są idealne zarówno jako meble kuchenne, jak i meble do jadalni, a także doskonale sprawdzają się w stołówkach, restauracjach, hotelach i pensjonatach.

Krzesło zostało pokryte ochronną warstwą lakierobejcy, dostępną w różnych kolorach. Krzesło może być wykonane w wersji z tapicerowanym siedziskiem (dostępna jest szeroka gama tkanin do wyboru) lub pozostawione twarde.Czyszczenie i konserwacja mebli

Znamy się nie tylko na produkcji mebli, ale również na ich użytkowaniu i czyszczeniu. Przygotowaliśmy dla Ciebie poradnik użytkowania Twoich nowych mebli.

Pokaż poradnik czyszczenia i konserwacji mebli

Tabela rozstawu nóg stołu nierozkładanego

Wizualizacja ma charakter schematyczny i nie odzwierciedla prawdziwego kształtu stołu. Ilość krzeseł która jest pokazana przy stole z dodatkowymi wkładami oznacza maksymalną liczbę krzeseł przy stole, a nie pomiędzy jego nogami.

Wariant (rozmiar)
Krótszy bok Ilość krzeseł: 0
Szerokość: 60 cm
Rozstaw nóg: 0 cm
Rozstaw nóg na krótkim boku
Bez wkładek Ilość krzeseł: 0
Szerokość: 90 cm
Rozstaw nóg: 0 cm
Rozstaw nóg na długim boku, stół złożony
W górę do zdjęć i opisu

Opinie klientów o zestawie Zestaw ZS1 sosnowy

W naszym sklepie znajdziesz wiarygodne opinie od klientów, którzy zakupili nasze produkty. Do każdego klienta wysyłamy prośbę o opinię po 30 dniach od dostawy zamówienia. Jeśli dokonałeś u nas zakupu, a nie dostałeś takiej prośby - skontaktuj się z nami.

Przepraszamy, ten produkt jeszcze nie otrzymał żadnych opinii klientów.

W górę do zdjęć i opisu
Ostatnio oglądane