Zestaw stół i krzesła ZS4 sosnowy

Nowość
Wybarwienie/tapicerka: naturalny (drewno sosnowe), kasztan (drewno sosnowe)
Na zdjęciach prezentujemy tylko niektóre warianty zestawu. Prezentowane wybarwienie mebli oraz odcień tapicerki mogą różnić się od rzeczywistego. Zachęcamy do bezpłatnego zamawiania próbek.
1520 PLN
brutto/szt
Skład wariantu zestawu:
Kolor drewna: Zamów próbki gratis
Blat stołu Reszta stołu
Siedzisko krzesła Reszta krzesła
Nadruk:
Ilość sztuk:

Zestaw ZS4 to połączenie stołu sosnowego S33 z krzesłami sosnowymi Darek.

Stół drewniany sosnowy S33 wykonany jest z litego drewna sosnowego. Nogi stołu drewnianego S33 mają grubość 5,5 cm. Na ich szczycie umieszczona jest masywna oskrzynia o szerokości 9,5 cm. Całość wieńczy blat stołu o grubości 2,5 cm. Wysokość blatu stołu to 76,5 cm.

Stół drewniany sosnowy S33 jest nierozkładany. Oferujemy go w następujących rozmiarach:
- 90x60, 100x60, 110x60, 120x60;
- 120x70, 140x70;
- 160x80;
- 180x90, 200x90.

Stół sosnowy S33 pokryty jest lakierem ochronnym. Oferujemy możliwość wybarwienia stołu na jeden z kilkunastu kolorów dostępnych w naszej ofercie. Szczegóły w sekcji pod ceną.

Meble sosnowe swoim świetnie sie sprawdzają zarówno w jadalni, salonie, jak i w kuchni.
Stoły drewniane sosnowe charakteryzują się naturalnym usłojeniem, co niesamowicie zdobi mebel. Jasny naturalny kolor drewna sosnowego podkreśla ich ekologiczny charakter. Dzięki atrakcyjnej cenie meble te pozwalają cieszyć się naturalnym drewnem w swoim domostwie.

Krzesła sosnowe Darek to wszechstronny mebel, który sprawdza się zarówno w kuchni, jadalni, jak i w profesjonalnych miejscach takich jak stołówki, restauracje, itp.
Krzesło drewniane Darek wykonane jest z litego drewna sosnowego. Posiada oparcie w kształcie "krzyżaka", które dodaje mu charakteru i zapewnia wygodę użytkowania.
Krzesła sosnowe Darek powstają z najwyższej jakości litych komponentów drewna sosnowego. Dzięki temu mają jasne zabarwienie oraz wyraźnie widoczne słojenie, co nadaje im naturalny i ekologiczny wygląd.
Dodatkową opcją jest możliwość wyboru tapicerowanego siedziska dla naszych krzeseł. Oferujemy szeroki wybór tkanin, spośród których możesz wybrać tę, która najlepiej pasuje do Twojego wnętrza i osobistych preferencji. Jeśli preferujesz twardsze siedzisko, nadal możesz cieszyć się elegancją i wygodą naszych krzeseł.Czyszczenie i konserwacja mebli

Znamy się nie tylko na produkcji mebli, ale również na ich użytkowaniu i czyszczeniu. Przygotowaliśmy dla Ciebie poradnik użytkowania Twoich nowych mebli.

Pokaż poradnik czyszczenia i konserwacji mebli

Szczegółowe wymiary krzesła

Poniżej znajdują się szczegółowo rozpisane wymiary dla krzesła. Tolerancja wymiarów wynosi +/- 1cm ze względu na różne materiały stosowane do tapicerowania.

Wysokość całkowita 100 cm Wysokość całkowita
Głębokość całkowita 53 cm Głębokość całkowita
Maksymalna szerokość oparcia 38 cm Maksymalna szerokość oparcia
Wysokość do siedziska 44 cm
Szerokość siedziska 41 cm Szerokość siedziska
Głębokość siedziska 42 cm Głębokość siedziska

Tabela rozstawu nóg stołu nierozkładanego

Wizualizacja ma charakter schematyczny i nie odzwierciedla prawdziwego kształtu stołu. Ilość krzeseł która jest pokazana przy stole z dodatkowymi wkładami oznacza maksymalną liczbę krzeseł przy stole, a nie pomiędzy jego nogami.

Wariant (rozmiar)
Krótszy bok Ilość krzeseł: 0
Szerokość: 60 cm
Rozstaw nóg: 0 cm
Rozstaw nóg na krótkim boku
Bez wkładek Ilość krzeseł: 0
Szerokość: 90 cm
Rozstaw nóg: 0 cm
Rozstaw nóg na długim boku, stół złożony
W górę do zdjęć i opisu

Opinie klientów o zestawie Zestaw ZS4 sosnowy

W naszym sklepie znajdziesz wiarygodne opinie od klientów, którzy zakupili nasze produkty. Do każdego klienta wysyłamy prośbę o opinię po 30 dniach od dostawy zamówienia. Jeśli dokonałeś u nas zakupu, a nie dostałeś takiej prośby - skontaktuj się z nami.

Przepraszamy, ten produkt jeszcze nie otrzymał żadnych opinii klientów.

W górę do zdjęć i opisu
Ostatnio oglądane