Zestaw stół i krzesła Z334

Nowość
Wybarwienie/tapicerka: Dąb naturalny, Salvador 17
Na zdjęciach prezentujemy tylko niektóre warianty zestawu. Prezentowane wybarwienie mebli oraz odcień tapicerki mogą różnić się od rzeczywistego. Zachęcamy do bezpłatnego zamawiania próbek.
3614 PLN
brutto/szt
Skład wariantu zestawu:
Kolor drewna: Zamów próbki gratis
Blat stołu Reszta stołu
Krzesło
Nadruk:
Ilość sztuk:

Zestaw Z334 to połączenie stołu okrągłego S17 z krzesłami tapicerowanymi CC5.

Klasyczne bukowe krzesła tapicerowane CC5 oraz rozkładany okrągły stół ST17 razem tworzą zestaw Z334.
Ten nietuzinkowy komplet mebli wspaniale będzie wyglądał zarówno w salonie, jak i w jadalni czy gabinecie. Jego staranne wykonanie z wysokiej klasy materiałów sprawia, że zestaw Z334 to udana inwestycja na długie lata.

W naszej ofercie prezentujemy kilka wariantów tego modelu, tak aby każdy Klient mógł dopasować rozmiar blatu stołu S17 oraz liczbę tapicerowanych krzeseł CC5 do swoich potrzeb. Każdy wariant stołu S17 można rozłożyć przy pomocy prostych w obsłudze prowadnic z mechanizmem kulkowym oraz dokładanych do zamówienia specjalnych wkładek.

Blat stołu zrobiony jest z płyty MDF, precyzyjnie pokrytej naturalnym fornirem bukowym. Nogi stołu S17 zostały wykonane z drewna bukowego. Dzięki tym zabiegom stół S17 idealnie pasuje do szkieletów krzeseł CC5, które również wykonane zostały z litego drewna bukowego. Na siedzisku i oparciu znajduje się tutaj miękka, elastyczna pianka oraz wysokiej klasy obicie tapicerskie. Rodzaj i kolor tapicerki można wybrać z naszej niemałej oferty, aby dopasować zestaw Z334 do kolorystyki wybranego pomieszczenia.

Jeśli szukasz starannie wykonanych eleganckich mebli, które świetnie będą się prezentowały w każdym wnętrzu, to zestaw Z334 jest dla Ciebie idealną propozycją. Zamów go już dzisiaj i ciesz przez lata z udanego zakupu razem z najbliższymi oraz Waszymi gośćmi. Tapicerowane krzesła CC5 oraz rozkładany okrągły stół S17 to świetny wybór, którego pozazdroszczą Ci znajomi i przyjaciele.Twardość buku – używamy litego drewna bukowego

Buk to obecnie jeden z najbardziej cenionych gatunków drewna stosowanym powszechnie w stolarstwie. Drewno bukowe jest bardzo twarde, odporne na ścieranie i ciężkie. Jest również łatwo nasycalne, dzięki czemu łatwo się je lakieruje i barwi. Dzięki swej twardości, drewno bukowe posiada ono atrakcyjną manufakturę. Rysunek słoi buku jest bardzo charakterystyczny: posiada wyraźne promienie rdzeniowe.

Czyszczenie i konserwacja mebli

Znamy się nie tylko na produkcji mebli, ale również na ich użytkowaniu i czyszczeniu. Przygotowaliśmy dla Ciebie poradnik użytkowania Twoich nowych mebli.

Pokaż poradnik czyszczenia i konserwacji mebli

Szczegółowe wymiary krzesła

Poniżej znajdują się szczegółowo rozpisane wymiary dla krzesła. Tolerancja wymiarów wynosi +/- 1cm ze względu na różne materiały stosowane do tapicerowania.

Wysokość całkowita 96 cm Wysokość całkowita
Głębokość całkowita 59 cm Głębokość całkowita
Maksymalna szerokość oparcia 34 cm Maksymalna szerokość oparcia
Wysokość do siedziska 47 cm
Szerokość siedziska 47 cm Szerokość siedziska
Głębokość siedziska 40 cm Głębokość siedziska

Tabela rozstawu nóg stołu rozkładanego

Wizualizacja ma charakter schematyczny i nie odzwierciedla prawdziwego kształtu stołu. Ilość krzeseł która jest pokazana przy stole z dodatkowymi wkładami oznacza maksymalną liczbę krzeseł przy stole, a nie pomiędzy jego nogami.

Wariant (rozmiar)
Krótszy bok Ilość krzeseł: 1
Szerokość: 100 cm
Rozstaw nóg: 54 cm
Rozstaw nóg na krótkim boku
Bez wkładek Ilość krzeseł: 4
Szerokość: 100 cm
Rozstaw nóg: 54 cm
Rozstaw nóg na długim boku, stół złożony
Jedna wkładka Maks. ilość krzeseł: 8
Szerokość: 150 cm
Rozstaw nóg: 104 cm
Rozstaw nóg na długim boku, 1 wkładka
Dwie wkładki Maks. ilość krzeseł: 10
Szerokość: 200 cm
Rozstaw nóg: 154 cm
Rozstaw nóg na długim boku, 2 wkładki
Trzy wkładki Maks. ilość krzeseł: 12
Szerokość: 250 cm
Rozstaw nóg: 204 cm
Rozstaw nóg na długim boku, 3 wkładki
W górę do zdjęć i opisu

Opinie klientów o zestawie Zestaw Z334

W naszym sklepie znajdziesz wiarygodne opinie od klientów, którzy zakupili nasze produkty. Do każdego klienta wysyłamy prośbę o opinię po 30 dniach od dostawy zamówienia. Jeśli dokonałeś u nas zakupu, a nie dostałeś takiej prośby - skontaktuj się z nami.

Przepraszamy, ten produkt jeszcze nie otrzymał żadnych opinii klientów.

W górę do zdjęć i opisu
Ostatnio oglądane