Zestaw stół i krzesła Z338

Nowość
Wybarwienie/tapicerka: Dąb naturalny, Venus Velvet 2914 miętowy
Na zdjęciach prezentujemy tylko niektóre warianty zestawu. Prezentowane wybarwienie mebli oraz odcień tapicerki mogą różnić się od rzeczywistego. Zachęcamy do bezpłatnego zamawiania próbek.
3578 PLN
brutto/szt
Skład wariantu zestawu:
Kolor drewna: Zamów próbki gratis
Blat stołu Reszta stołu
Siedzisko krzesła Reszta krzesła
Nadruk:
Ilość sztuk:

Zestaw Z338 to połączenie stołu S17 oraz krzeseł drewnianych Ola.

Zestaw Z338 to świetna propozycja dla tych wszystkich, którzy w kompletach mebli szukają połączenia klasycznych kształtów oraz nowoczesnych rozwiązań designerskich. Zestaw Z338 idealnie będzie pasował zarówno do salonu, jak i do klimatycznej restauracji czy kawiarni. Niezależnie do jakiego wnętrza zostanie wstawiony, to z pewnością stanie się jego ozdobą.

Kolor oraz materiał tapicerki dla krzesła drewnianego Ola każdy Klient może wybrać indywidualnie z naszej niemałej oferty. Dzięki temu trafi do niego zestaw Z338, który idealnie będzie pasował do wystroju wybranego przez niego wnętrza.

Nogi stołu drewnianego S17, tak jak i szkielet drewniany, wykonane są z litego drewna bukowego, które cenione jest u producentów mebli za swoje właściwości. Zrobione z niego krzesła i stoły są nie tylko solidne, ale i mają atrakcyjny wygląd. Blat kończy się na wysokości 76cm (+/-1 cm).

Blat stołu okrągłego S17 został pokryty naturalną okleiną bukową, która jeszcze wzmacnia strukturę mebli. Do każdego wariantu zestawu Z338 dokładane są wkładki, które pozwalają powiększyć rozsuwany przy pomocy prowadnic blat. Dzięki temu każdy gość będzie mógł wygodnie usiąść np. podczas zorganizowanego z okazji urodzin przyjęcia.

Jeśli szukasz klasycznego kompletu mebli do wnętrza swojego domu czy lokalu, to zwróć uwagę na tę propozycję. Dzięki niej możesz wejść w posiadanie nietuzinkowych stołu i krzeseł, które dobrze będą służyły Tobie i Twoim bliskim przez długie lata.Twardość buku – używamy litego drewna bukowego

Buk to obecnie jeden z najbardziej cenionych gatunków drewna stosowanym powszechnie w stolarstwie. Drewno bukowe jest bardzo twarde, odporne na ścieranie i ciężkie. Jest również łatwo nasycalne, dzięki czemu łatwo się je lakieruje i barwi. Dzięki swej twardości, drewno bukowe posiada ono atrakcyjną manufakturę. Rysunek słoi buku jest bardzo charakterystyczny: posiada wyraźne promienie rdzeniowe.

Czyszczenie i konserwacja mebli

Znamy się nie tylko na produkcji mebli, ale również na ich użytkowaniu i czyszczeniu. Przygotowaliśmy dla Ciebie poradnik użytkowania Twoich nowych mebli.

Pokaż poradnik czyszczenia i konserwacji mebli

Szczegółowe wymiary krzesła

Poniżej znajdują się szczegółowo rozpisane wymiary dla krzesła. Tolerancja wymiarów wynosi +/- 1cm ze względu na różne materiały stosowane do tapicerowania.

Wysokość całkowita 79 cm Wysokość całkowita
Głębokość całkowita 48 cm Głębokość całkowita
Maksymalna szerokość oparcia 46 cm Maksymalna szerokość oparcia
Wysokość do siedziska 49 cm
Szerokość siedziska 43 cm Szerokość siedziska
Głębokość siedziska 42 cm Głębokość siedziska

Tabela rozstawu nóg stołu rozkładanego

Wizualizacja ma charakter schematyczny i nie odzwierciedla prawdziwego kształtu stołu. Ilość krzeseł która jest pokazana przy stole z dodatkowymi wkładami oznacza maksymalną liczbę krzeseł przy stole, a nie pomiędzy jego nogami.

Wariant (rozmiar)
Krótszy bok Ilość krzeseł: 1
Szerokość: 100 cm
Rozstaw nóg: 54 cm
Rozstaw nóg na krótkim boku
Bez wkładek Ilość krzeseł: 4
Szerokość: 100 cm
Rozstaw nóg: 54 cm
Rozstaw nóg na długim boku, stół złożony
Jedna wkładka Maks. ilość krzeseł: 8
Szerokość: 150 cm
Rozstaw nóg: 104 cm
Rozstaw nóg na długim boku, 1 wkładka
Dwie wkładki Maks. ilość krzeseł: 10
Szerokość: 200 cm
Rozstaw nóg: 154 cm
Rozstaw nóg na długim boku, 2 wkładki
Trzy wkładki Maks. ilość krzeseł: 12
Szerokość: 250 cm
Rozstaw nóg: 204 cm
Rozstaw nóg na długim boku, 3 wkładki
W górę do zdjęć i opisu

Opinie klientów o zestawie Zestaw Z338

W naszym sklepie znajdziesz wiarygodne opinie od klientów, którzy zakupili nasze produkty. Do każdego klienta wysyłamy prośbę o opinię po 30 dniach od dostawy zamówienia. Jeśli dokonałeś u nas zakupu, a nie dostałeś takiej prośby - skontaktuj się z nami.

Przepraszamy, ten produkt jeszcze nie otrzymał żadnych opinii klientów.

W górę do zdjęć i opisu
Ostatnio oglądane