Zestaw stół i krzesła Z346

Nowość
Wybarwienie/tapicerka: Czereśnia antyczna, My velvet 50
Na zdjęciach prezentujemy tylko niektóre warianty zestawu. Prezentowane wybarwienie mebli oraz odcień tapicerki mogą różnić się od rzeczywistego. Zachęcamy do bezpłatnego zamawiania próbek.
3673 PLN
brutto/szt
Skład wariantu zestawu:
Kolor drewna: Zamów próbki gratis
Blat stołu Reszta stołu
Krzesło
Nadruk:
Ilość sztuk:

Zestaw Z346 to połączenie stołu okrągłego S17 i krzeseł drewnianych Atos.

Okrągły stół S17 oraz nietuzinkowe bukowe krzesła drewniane Atos tworzą jedną z ciekawszych propozycji w naszej ofercie.

Świetnie razem wyglądają i z pewnością będą stanowiły ozdobę niejednego wnętrza. Zestaw Z346 dobrze będzie się prezentował zarówno w salonie, jak i w jadalni. Będzie również doskonałym uzupełnieniem wystroju gabinetu czy dziennego pokoju.

Interesujący kształt drewnianego krzesła Atos idzie w parze z komfortem użytkowania tego mebla, dlatego nawet wielogodzinne siedzenie przy stole na tym krześle to żaden kłopot.Oparcie wykonane jest z naturalnego forniru bukowego. Z kolei szkielet wykonany jest z litego drewna bukowego, a na siedzisku znajduje się pianka poliuretanowa oraz dobrej klasy obicie tapicerskie. Materiał tapicerki i barwę można wybrać z naszej bogatej palety wybarwień i tapicerek.

Blat stołu okrągłego S17 wykonany jest z płyty MDF pokrytej naturalnym fornirem bukowym. Nogi stołu wykonane są z litego drewna bukowego. Wszystkie te tworzywa sprawiają, że jest to niezwykle wytrzymały na różnego rodzaju uszkodzenia mebel. Do każdego wariantu zestawu Z205 dodawane są wkładki, którymi w razie potrzeby przy pomocy prostych w obsłudze prowadnic można wydłużyć rozmiar blatu. Blat kończy się na wysokości 76cm (+/-1 cm)Twardość buku – używamy litego drewna bukowego

Buk to obecnie jeden z najbardziej cenionych gatunków drewna stosowanym powszechnie w stolarstwie. Drewno bukowe jest bardzo twarde, odporne na ścieranie i ciężkie. Jest również łatwo nasycalne, dzięki czemu łatwo się je lakieruje i barwi. Dzięki swej twardości, drewno bukowe posiada ono atrakcyjną manufakturę. Rysunek słoi buku jest bardzo charakterystyczny: posiada wyraźne promienie rdzeniowe.

Czyszczenie i konserwacja mebli

Znamy się nie tylko na produkcji mebli, ale również na ich użytkowaniu i czyszczeniu. Przygotowaliśmy dla Ciebie poradnik użytkowania Twoich nowych mebli.

Pokaż poradnik czyszczenia i konserwacji mebli

Szczegółowe wymiary krzesła

Poniżej znajdują się szczegółowo rozpisane wymiary dla krzesła. Tolerancja wymiarów wynosi +/- 1cm ze względu na różne materiały stosowane do tapicerowania.

Wysokość całkowita 81 cm Wysokość całkowita
Głębokość całkowita 52 cm Głębokość całkowita
Maksymalna szerokość oparcia 44 cm Maksymalna szerokość oparcia
Wysokość do siedziska 48 cm
Szerokość siedziska 45 cm Szerokość siedziska
Głębokość siedziska 43 cm Głębokość siedziska

Tabela rozstawu nóg stołu rozkładanego

Wizualizacja ma charakter schematyczny i nie odzwierciedla prawdziwego kształtu stołu. Ilość krzeseł która jest pokazana przy stole z dodatkowymi wkładami oznacza maksymalną liczbę krzeseł przy stole, a nie pomiędzy jego nogami.

Wariant (rozmiar)
Krótszy bok Ilość krzeseł: 1
Szerokość: 100 cm
Rozstaw nóg: 54 cm
Rozstaw nóg na krótkim boku
Bez wkładek Ilość krzeseł: 4
Szerokość: 100 cm
Rozstaw nóg: 54 cm
Rozstaw nóg na długim boku, stół złożony
Jedna wkładka Maks. ilość krzeseł: 8
Szerokość: 150 cm
Rozstaw nóg: 104 cm
Rozstaw nóg na długim boku, 1 wkładka
Dwie wkładki Maks. ilość krzeseł: 10
Szerokość: 200 cm
Rozstaw nóg: 154 cm
Rozstaw nóg na długim boku, 2 wkładki
Trzy wkładki Maks. ilość krzeseł: 12
Szerokość: 250 cm
Rozstaw nóg: 204 cm
Rozstaw nóg na długim boku, 3 wkładki
W górę do zdjęć i opisu

Opinie klientów o zestawie Zestaw Z346

W naszym sklepie znajdziesz wiarygodne opinie od klientów, którzy zakupili nasze produkty. Do każdego klienta wysyłamy prośbę o opinię po 30 dniach od dostawy zamówienia. Jeśli dokonałeś u nas zakupu, a nie dostałeś takiej prośby - skontaktuj się z nami.

Przepraszamy, ten produkt jeszcze nie otrzymał żadnych opinii klientów.

W górę do zdjęć i opisu
Ostatnio oglądane