Zestaw stół i krzesła Z348

Nowość
Wybarwienie/tapicerka: Dąb naturalny, Chill Me 01 - czarny atrament
Na zdjęciach prezentujemy tylko niektóre warianty zestawu. Prezentowane wybarwienie mebli oraz odcień tapicerki mogą różnić się od rzeczywistego. Zachęcamy do bezpłatnego zamawiania próbek.
Uwaga! Czas realizacji wynosi 6-8 tygodni
3185 PLN
brutto/szt
Skład wariantu zestawu:
Kolor drewna: Zamów próbki gratis
Blat stołu Reszta stołu
Krzesło
Nadruk:
Ilość sztuk:

Zestaw Z348 to połączenie stołu drewnianego S15 z krzesłami dębowymi Malmo.

Finezyjnie wygięte nogi stołu rozkładanego S15, jak również interesujący kształt oparcia krzesła dębowego Malmo przyciągają wzrok i sprawiają, że zestaw Z347 jest wyjątkowy. Idealnie będzie prezentował się w każdym wnętrzu, do którego zostanie wstawiony.

Szkielety krzeseł Malmo wykonane są z litego drewna dębowego. Dla jeszcze lepszej ochrony mebel pokrywa lakier, który jest w 100% bezpieczny dla środowiska i alergików.
Zarówno wymiary bukowego krzesła Malmo, jak i pokryte tapicerką siedzisko oraz oparcie zapewniają najwyższy komfort podczas nawet wielogodzinnego siedzenia na tym meblu.

Nogi stołu rozkładanego S15 zrobione zostały z litego drewna, a blat wykonano z płyty fornirowej. Całość pokryta jest okleiną bukową, dzięki której ten model idealnie pasuje do dębowych krzeseł Malmo. Zestaw Z348 proponujemy w kilku wariantach, tak aby każdy mógł zamówić dokładnie taki komplet, który najbardziej będzie pasował zarówno do potrzeb domowników, jak i wielkości wnętrza, do którego zostanie wstawiony.

W każdym wariancie zestawu istnieje możliwość powiększenia blatu jedną lub dwiema specjalnymi wkładkami, dzięki którym przy stole S15 będzie mogła usiąść jeszcze większa liczba osób. Blat można rozłożyć przy pomocy synchronicznych prowadnic, a do każdego zamówienia dodajemy filc pod nogi mebli, aby ich przesuwanie nikomu nie sprawiało kłopotu. Blat kończy się na wysokości 76cm (+/-1 cm).Siła dębu i twardość buku

Naturalna twardość mebli wykonanych z drewna dębowego zapewnia wytrzymałość i trwałość, której nie da się osiągnąć używając do produkcji blatów z drewna brzozowego lub sosnowego. Blat z drewna brzozowego lub sosnowego jest miękki, przez co podatny na uszkodzenia i trwałe odkształcenia. Zdecydowana większość stołów z naszej oferty ma blaty chronione naturalną dębową okleiną, co uodparnia je na wszelkiego rodzaju uszkodzenia, a tym samym znacząco wydłuża ich żywotność. Wysoka estetyka i staranność wykonania w połączeniu z dużą trwałością tworzy solidny i niezawodny mebel, który będzie służył przez długie lata.

Buk to obecnie jeden z najbardziej cenionych gatunków drewna stosowanym powszechnie w stolarstwie. Drewno bukowe jest bardzo twarde, odporne na ścieranie i ciężkie. Jest również łatwo nasycalne, dzięki czemu łatwo się je lakieruje i barwi. Dzięki swej twardości, drewno bukowe posiada ono atrakcyjną manufakturę. Rysunek słoi buku jest bardzo charakterystyczny: posiada wyraźne promienie rdzeniowe.

Czyszczenie i konserwacja mebli

Znamy się nie tylko na produkcji mebli, ale również na ich użytkowaniu i czyszczeniu. Przygotowaliśmy dla Ciebie poradnik użytkowania Twoich nowych mebli.

Pokaż poradnik czyszczenia i konserwacji mebli

Szczegółowe wymiary krzesła

Poniżej znajdują się szczegółowo rozpisane wymiary dla krzesła. Tolerancja wymiarów wynosi +/- 1cm ze względu na różne materiały stosowane do tapicerowania.

Wysokość całkowita 89 cm Wysokość całkowita
Głębokość całkowita 53 cm Głębokość całkowita
Maksymalna szerokość oparcia 34 cm Maksymalna szerokość oparcia
Wysokość do siedziska 50 cm
Szerokość siedziska 45 cm Szerokość siedziska
Głębokość siedziska 41 cm Głębokość siedziska

Tabela rozstawu nóg stołu rozkładanego

Wizualizacja ma charakter schematyczny i nie odzwierciedla prawdziwego kształtu stołu. Ilość krzeseł która jest pokazana przy stole z dodatkowymi wkładami oznacza maksymalną liczbę krzeseł przy stole, a nie pomiędzy jego nogami.

Wariant (rozmiar)
Krótszy bok Ilość krzeseł: 1
Szerokość: 80 cm
Rozstaw nóg: 51 cm
Rozstaw nóg na krótkim boku
Bez wkładek Ilość krzeseł: 6
Szerokość: 120 cm
Rozstaw nóg: 92 cm
Rozstaw nóg na długim boku, stół złożony
Jedna wkładka Maks. ilość krzeseł: 8
Szerokość: 155 cm
Rozstaw nóg: 92 cm
Rozstaw nóg na długim boku, 1 wkładka
Dwie wkładki Maks. ilość krzeseł: 10
Szerokość: 190 cm
Rozstaw nóg: 92 cm
Rozstaw nóg na długim boku, 2 wkładki
W górę do zdjęć i opisu

Opinie klientów o zestawie Zestaw Z348

W naszym sklepie znajdziesz wiarygodne opinie od klientów, którzy zakupili nasze produkty. Do każdego klienta wysyłamy prośbę o opinię po 30 dniach od dostawy zamówienia. Jeśli dokonałeś u nas zakupu, a nie dostałeś takiej prośby - skontaktuj się z nami.

Przepraszamy, ten produkt jeszcze nie otrzymał żadnych opinii klientów.

W górę do zdjęć i opisu
Ostatnio oglądane