Zestaw stół i krzesła dębowe D9

Zestaw w promocji Nowość
Wybarwienie/tapicerka: Dąb naturalny, Salvador 8
Na zdjęciach prezentujemy tylko niektóre warianty zestawu. Prezentowane wybarwienie mebli oraz odcień tapicerki mogą różnić się od rzeczywistego. Zachęcamy do bezpłatnego zamawiania próbek.
4941 PLN
brutto/szt
5059
Skład wariantu zestawu:
Kolor drewna: Zamów próbki gratis
Nadruk:
Ilość sztuk:

Zestaw D9 to połączenie stołu dębowego S25 z krzesłami dębowymi Bergen.

Stół rozkładany S25 z dębu to harmonijne połączenie praktyczności, stabilności i estetyki. Wytworzony z najwyższej klasy drewna dębowego, ten nowoczesny stół o okrągłym kształcie to inwestycja na lata. Gruby, 4-centymetrowy blat występuje w trzech różnych średnicach (90 cm, 100 cm, 110 cm), co umożliwia dostosowanie go do indywidualnych potrzeb użytkownika.

Innowacyjny mechanizm rozsuwania blatu na solidnych prowadnicach z układem kulkowym pozwala na rozszerzenie stołu o 45 cm lub nawet o imponujące 90 cm. Wkłady można przechowywać oddzielnie, a podczas użytkowania łatwo łączyć z blatem za pomocą zbrojonych otworów, metalowych kołków i haczyków. Prowadnice są elegancko zamaskowane dwunastocentymetrową osłoną, nadając meblowi dodatkowej finezji i nowoczesnego stylu.

Stół dębowy S25 nie tylko gwarantuje funkcjonalność, ale także stanowi wyjątkową ozdobę Twojego wnętrza. Dębowe nogi, stopniowo zwężające się ku dołowi, nadają mu lekkości oraz charakterystycznego, vintage'owego wyrazu. Doskonale zaprojektowana konstrukcja i solidne elementy montażowe zapewniają trwałe połączenie wszystkich części mebla w jedną, spójną i mocną całość.

Krzesło Bergen to kolejne naszej linii krzeseł dębowych zapoczątkowanych przez Oslo i kontynuowanej przez bestsellerowe krzesło Split. Z obu poprzedników ma to, co najlepsze - mocne oparcie i lekkie siedzisko.

Stelaż wykonany jest z litego drewna dębowego. Surowiec ten od wieków jest jednym z najczęściej wybieranych w przemyśle meblarskim ze względu na wyjątkową trwałość materiału. Kolorystycznie może pozostać w swoim naturalnym kolorze lub mogą Państwo wybrać jedno z naszej bogatej palety wybarwień.

Siedzisko wypełnia plastyczna i sprężysta poliuteranowa pianka tapicerska, która może być obita dowolną spośród naszych tapicerek. Aby dopasować je idealnie - zapraszamy do zamówienia darmowych próbek spośród tkanin, plcecionek, skór, czy ekoskór.Co musisz wiedzieć o drewnie dębowym?

Dopuszczalne są różnice w odcieniu zakupionych mebli w stosunku do prezentowanych na zdjęciach i ekspozycjach. Jest to spowodowane ich pochodzeniem z różnych partii produkcyjnych. Dopuszczalne są różnice w odcieniu usłojenia drewna, co jest potwierdzeniem naturalności i niepowtarzalności produktu. Dopuszczalne są różnice w wybarwieniu drewna wynikające z naturalnej różnorodności usłojenia i struktury drewna oraz wynikające z różnych warunków siedliskowych drzew użytych do produkcji, a także zróżnicowanego przyjmowania przez nie barwnika. Za wadę drewna nie są uznawane nierówności, sęki, drobne pęknięcia czy przebarwienia, jak np. błyszcz. Nasze stoły wykonujemy z dębu dzikiego. Dąb ten posiada naturalne sęki i pęknięcia w drewnie wypełnione czarnym komponentem (szpachlówką do drewna).

Czyszczenie i konserwacja mebli

Znamy się nie tylko na produkcji mebli, ale również na ich użytkowaniu i czyszczeniu. Przygotowaliśmy dla Ciebie poradnik użytkowania Twoich nowych mebli.

Pokaż poradnik czyszczenia i konserwacji mebli

Szczegółowe wymiary krzesła

Poniżej znajdują się szczegółowo rozpisane wymiary dla krzesła. Tolerancja wymiarów wynosi +/- 1cm ze względu na różne materiały stosowane do tapicerowania.

Wysokość całkowita 93 cm Wysokość całkowita
Głębokość całkowita 55 cm Głębokość całkowita
Maksymalna szerokość oparcia 32 cm Maksymalna szerokość oparcia
Wysokość do siedziska 49 cm
Szerokość siedziska 42 cm Szerokość siedziska
Głębokość siedziska 45 cm Głębokość siedziska

Tabela rozstawu nóg stołu rozkładanego

Wizualizacja ma charakter schematyczny i nie odzwierciedla prawdziwego kształtu stołu. Ilość krzeseł która jest pokazana przy stole z dodatkowymi wkładami oznacza maksymalną liczbę krzeseł przy stole, a nie pomiędzy jego nogami.

Wariant (rozmiar)
Krótszy bok Ilość krzeseł: 1
Szerokość: 90 cm
Rozstaw nóg: 43 cm
Rozstaw nóg na krótkim boku
Bez wkładek Ilość krzeseł: 4
Szerokość: 90 cm
Rozstaw nóg: 43 cm
Rozstaw nóg na długim boku, stół złożony
Jedna wkładka Maks. ilość krzeseł: 6
Szerokość: 135 cm
Rozstaw nóg: 88 cm
Rozstaw nóg na długim boku, 1 wkładka
Dwie wkładki Maks. ilość krzeseł: 8
Szerokość: 180 cm
Rozstaw nóg: 133 cm
Rozstaw nóg na długim boku, 2 wkładki
W górę do zdjęć i opisu

Opinie klientów o zestawie Zestaw D9

W naszym sklepie znajdziesz wiarygodne opinie od klientów, którzy zakupili nasze produkty. Do każdego klienta wysyłamy prośbę o opinię po 30 dniach od dostawy zamówienia. Jeśli dokonałeś u nas zakupu, a nie dostałeś takiej prośby - skontaktuj się z nami.

Przepraszamy, ten produkt jeszcze nie otrzymał żadnych opinii klientów.

W górę do zdjęć i opisu
Ostatnio oglądane