Zestaw stół i krzesła dębowe D10

Zestaw w promocji Nowość
Wybarwienie/tapicerka: Dąb naturalny, Florencja 2526
Na zdjęciach prezentujemy tylko niektóre warianty zestawu. Prezentowane wybarwienie mebli oraz odcień tapicerki mogą różnić się od rzeczywistego. Zachęcamy do bezpłatnego zamawiania próbek.
4702 PLN
brutto/szt
5000
Skład wariantu zestawu:
Kolor drewna: Zamów próbki gratis
Nadruk:
Ilość sztuk:

Zestaw stół i krzesła D10 to połączenie stołu dębowego S25 i krzeseł dębowych K15.

Stół rozkładany S25 z dębu to nie tylko praktyczny mebel, lecz również unikatowy skarb dla Twojej przestrzeni wewnętrznej.
Dębowe nóżki, stopniowo zwężające się w kierunku podłogi, nadają mu delikatności oraz wyrazistego, retro wyglądu. Starannie zaplanowana konstrukcja i solidne elementy montażowe zapewniają stabilne połączenie różnych fragmentów mebla, tworząc jedność o wyjątkowej wytrzymałości i spójności. Stół dębowy rozkładany S25 to harmonijne połączenie funkcjonalności, solidności i estetyki.

Wyprodukowany z najwyższej jakości drewna dębowego, ten współczesny stół o okrągłym kształcie zapewni Ci wiele lat satysfakcji. Jego imponujący blat o grubości 4 cm dostępny jest w trzech różnych średnicach (90 cm, 100 cm, 110 cm), umożliwiając dostosowanie go do własnych potrzeb.
Gładkie rozsuwanie blatu na solidnych prowadnicach z mechanizmem kulkowym umożliwia wydłużenie stołu o 45 cm lub nawet 90 cm. Wkłady można przechowywać osobno, a podczas korzystania z łatwością można je połączyć z blatem za pomocą wzmocnionych otworów, metalowych kołków i haczyków. Prowadnice elegancko ukryte dwunastocentymetrową osłoną dodają meblowi szyku i nowoczesnego stylu.

Krzesło dębowe K15 jest wysoko cenione przez naszych klientów ze względu na wygodę i jakość wykonania. Dębowe drewno jest w nim idealnie wygładzone, a rysunek słoi dodaje szlachetności. Strzeliste oparcie zostało perfekcyjnie wyprofilowane pod odcinek lędźwiowy kręgosłupa, a szczebelkowa konstrukcja sprawia, że plecy "oddychają" oraz mebel przepuszcza światło. Siedzisko ma optymalny rozmiar, a dzięki możliwości obicia go dowolną tapicerką (z naszej oferty lub w tkaninie powierzonej przez klienta) - idealnie wpisze się w każdą kolorystykę.Co musisz wiedzieć o drewnie dębowym?

Dopuszczalne są różnice w odcieniu zakupionych mebli w stosunku do prezentowanych na zdjęciach i ekspozycjach. Jest to spowodowane ich pochodzeniem z różnych partii produkcyjnych. Dopuszczalne są różnice w odcieniu usłojenia drewna, co jest potwierdzeniem naturalności i niepowtarzalności produktu. Dopuszczalne są różnice w wybarwieniu drewna wynikające z naturalnej różnorodności usłojenia i struktury drewna oraz wynikające z różnych warunków siedliskowych drzew użytych do produkcji, a także zróżnicowanego przyjmowania przez nie barwnika. Za wadę drewna nie są uznawane nierówności, sęki, drobne pęknięcia czy przebarwienia, jak np. błyszcz. Nasze stoły wykonujemy z dębu dzikiego. Dąb ten posiada naturalne sęki i pęknięcia w drewnie wypełnione czarnym komponentem (szpachlówką do drewna).

Czyszczenie i konserwacja mebli

Znamy się nie tylko na produkcji mebli, ale również na ich użytkowaniu i czyszczeniu. Przygotowaliśmy dla Ciebie poradnik użytkowania Twoich nowych mebli.

Pokaż poradnik czyszczenia i konserwacji mebli

Szczegółowe wymiary krzesła

Poniżej znajdują się szczegółowo rozpisane wymiary dla krzesła. Tolerancja wymiarów wynosi +/- 1cm ze względu na różne materiały stosowane do tapicerowania.

Wysokość całkowita 102 cm Wysokość całkowita
Głębokość całkowita 54 cm Głębokość całkowita
Maksymalna szerokość oparcia 30 cm Maksymalna szerokość oparcia
Wysokość do siedziska 48 cm
Szerokość siedziska 45 cm Szerokość siedziska
Głębokość siedziska 41 cm Głębokość siedziska

Tabela rozstawu nóg stołu rozkładanego

Wizualizacja ma charakter schematyczny i nie odzwierciedla prawdziwego kształtu stołu. Ilość krzeseł która jest pokazana przy stole z dodatkowymi wkładami oznacza maksymalną liczbę krzeseł przy stole, a nie pomiędzy jego nogami.

Wariant (rozmiar)
Krótszy bok Ilość krzeseł: 1
Szerokość: 90 cm
Rozstaw nóg: 43 cm
Rozstaw nóg na krótkim boku
Bez wkładek Ilość krzeseł: 4
Szerokość: 90 cm
Rozstaw nóg: 43 cm
Rozstaw nóg na długim boku, stół złożony
Jedna wkładka Maks. ilość krzeseł: 6
Szerokość: 135 cm
Rozstaw nóg: 88 cm
Rozstaw nóg na długim boku, 1 wkładka
Dwie wkładki Maks. ilość krzeseł: 8
Szerokość: 180 cm
Rozstaw nóg: 133 cm
Rozstaw nóg na długim boku, 2 wkładki
W górę do zdjęć i opisu

Opinie klientów o zestawie Zestaw D10

W naszym sklepie znajdziesz wiarygodne opinie od klientów, którzy zakupili nasze produkty. Do każdego klienta wysyłamy prośbę o opinię po 30 dniach od dostawy zamówienia. Jeśli dokonałeś u nas zakupu, a nie dostałeś takiej prośby - skontaktuj się z nami.

Przepraszamy, ten produkt jeszcze nie otrzymał żadnych opinii klientów.

W górę do zdjęć i opisu
Ostatnio oglądane