Zestaw stół i krzesła dębowe D11

1 opinia Zestaw w promocji Nowość
Wybarwienie/tapicerka: Dąb naturalny, Boss 03
Na zdjęciach prezentujemy tylko niektóre warianty zestawu. Prezentowane wybarwienie mebli oraz odcień tapicerki mogą różnić się od rzeczywistego. Zachęcamy do bezpłatnego zamawiania próbek.
4627 PLN
brutto/szt
4863
Skład wariantu zestawu:
Kolor drewna: Zamów próbki gratis
Nadruk:
Ilość sztuk:

Zestaw D11 to połączenie stołu dębowego S25 i krzeseł dębowych Oslo.

Stół dębowy S25 z funkcją rozkładania to nie jedynie praktyczny mebel, lecz także wyjątkowy skarb dla Twojej wnętrzarskiej przestrzeni. Nogi dębowe stopniowo zwężające się w kierunku podłogi nadają mu subtelności oraz wyrafinowanego, retro charakteru. Zaplanowana z precyzją konstrukcja i solidne elementy montażowe gwarantują stabilne połączenie różnych fragmentów mebla, tworząc jednolitość o niezwykłej trwałości i spójności. Stół rozkładany S25 to zharmonizowane połączenie funkcjonalności, solidności i estetyki.

Wykonany z najwyższej jakości drewna dębowego, ten współczesny stół o okrągłym kształcie zapewni satysfakcję przez wiele lat. Jego imponujący blat o grubości 4 cm jest dostępny w trzech różnych średnicach (90 cm, 100 cm, 110 cm), co umożliwia dostosowanie go do własnych potrzeb. Płynne rozsuwanie blatu na solidnych prowadnicach z mechanizmem kulkowym umożliwia wydłużenie stołu o 45 cm lub nawet 90 cm. Wkłady można przechowywać osobno, a podczas korzystania z łatwością można je połączyć z blatem za pomocą wzmocnionych otworów, metalowych kołków i haczyków. Prowadnice elegancko skrywane dwunastocentymetrową osłoną dodają meblowi szyku i nowoczesnego stylu.

Krzesło dębowe Oslo to kolekcja krzeseł dębowych, które nie tylko zachwycają swoją atrakcyjnością, ale także nadają lekkości całej aranżacji meblowej. Konstrukcja opiera się na solidnym szkielecie z litego drewna dębowego, cenionego w branży meblarskiej za swoją wytrzymałość, odporność na uszkodzenia mechaniczne, wilgoć i zmienne temperatury.

Szczebelkowe oparcie, łukowato wygięte, zapewnia wygodę dla pleców siedzącego. Najwyższy, piętnastocentymetrowy element nie tylko podnosi atrakcyjność krzesła, ale również wpływa na wyjątkowy komfort użytkowania.
Siedzisko krzesła, wypełnione sprężystą pianką poliuretanową, jest nie tylko wygodne, ale także umożliwia personalizację poprzez obicie dowolnym materiałem z naszej szerokiej palety lub wybranym przez klienta.Co musisz wiedzieć o drewnie dębowym?

Dopuszczalne są różnice w odcieniu zakupionych mebli w stosunku do prezentowanych na zdjęciach i ekspozycjach. Jest to spowodowane ich pochodzeniem z różnych partii produkcyjnych. Dopuszczalne są różnice w odcieniu usłojenia drewna, co jest potwierdzeniem naturalności i niepowtarzalności produktu. Dopuszczalne są różnice w wybarwieniu drewna wynikające z naturalnej różnorodności usłojenia i struktury drewna oraz wynikające z różnych warunków siedliskowych drzew użytych do produkcji, a także zróżnicowanego przyjmowania przez nie barwnika. Za wadę drewna nie są uznawane nierówności, sęki, drobne pęknięcia czy przebarwienia, jak np. błyszcz. Nasze stoły wykonujemy z dębu dzikiego. Dąb ten posiada naturalne sęki i pęknięcia w drewnie wypełnione czarnym komponentem (szpachlówką do drewna).

Czyszczenie i konserwacja mebli

Znamy się nie tylko na produkcji mebli, ale również na ich użytkowaniu i czyszczeniu. Przygotowaliśmy dla Ciebie poradnik użytkowania Twoich nowych mebli.

Pokaż poradnik czyszczenia i konserwacji mebli

Szczegółowe wymiary krzesła

Poniżej znajdują się szczegółowo rozpisane wymiary dla krzesła. Tolerancja wymiarów wynosi +/- 1cm ze względu na różne materiały stosowane do tapicerowania.

Wysokość całkowita 90 cm Wysokość całkowita
Głębokość całkowita 52 cm Głębokość całkowita
Maksymalna szerokość oparcia 34 cm Maksymalna szerokość oparcia
Wysokość do siedziska 50 cm
Szerokość siedziska 45 cm Szerokość siedziska
Głębokość siedziska 44 cm Głębokość siedziska

Tabela rozstawu nóg stołu rozkładanego

Wizualizacja ma charakter schematyczny i nie odzwierciedla prawdziwego kształtu stołu. Ilość krzeseł która jest pokazana przy stole z dodatkowymi wkładami oznacza maksymalną liczbę krzeseł przy stole, a nie pomiędzy jego nogami.

Wariant (rozmiar)
Krótszy bok Ilość krzeseł: 1
Szerokość: 90 cm
Rozstaw nóg: 43 cm
Rozstaw nóg na krótkim boku
Bez wkładek Ilość krzeseł: 4
Szerokość: 90 cm
Rozstaw nóg: 43 cm
Rozstaw nóg na długim boku, stół złożony
Jedna wkładka Maks. ilość krzeseł: 6
Szerokość: 135 cm
Rozstaw nóg: 88 cm
Rozstaw nóg na długim boku, 1 wkładka
Dwie wkładki Maks. ilość krzeseł: 8
Szerokość: 180 cm
Rozstaw nóg: 133 cm
Rozstaw nóg na długim boku, 2 wkładki
W górę do zdjęć i opisu

Opinie klientów o zestawie Zestaw D11

W naszym sklepie znajdziesz wiarygodne opinie od klientów, którzy zakupili nasze produkty. Do każdego klienta wysyłamy prośbę o opinię po 30 dniach od dostawy zamówienia. Jeśli dokonałeś u nas zakupu, a nie dostałeś takiej prośby - skontaktuj się z nami.

Opinia pozytywna 17-01-2024 Jolanta

Meble solidne, starannie wykonane, jestem bardzo zadowolona.

W górę do zdjęć i opisu
Ostatnio oglądane