Zestaw stół i krzesła Z33

Wybarwienie/tapicerka: Wenge,
Zestaw stół i krzesła Z33
Na zdjęciach prezentujemy tylko niektóre warianty zestawu. Prezentowane wybarwienie mebli oraz odcień tapicerki mogą różnić się od rzeczywistego. Zachęcamy do bezpłatnego zamawiania próbek.

Zestaw został wycofany z oferty

Zapraszamy do zapoznania się z innymi zestawami z naszej oferty.

Sprawdź ofertę

Zestaw stół i krzesła Z33 to wysoki stopień elegancji.

Zestaw stół i krzesła Z33 to wysoki stopień elegancji. Efektowna konstrukcja krzeseł komponuje się doskonale z drewnianym stołem w takim samych kolorze. W efekcie powstało stonowane i estetyczne rozwiązanie aranżacyjne, które zadowoli najbardziej wymagających.

Stół S3 "srebrne wstawki"
- Materiały: nogi stołu - lite drewno bukowe blat - płyta fornirowana dębową okleiną, metalowe wstawki.
- Rozłożenie: prowadnice synchroniczne plus dwie wkladki.
- Kolory: kliknij w paletę barw i materiałów w zakładce KOLOR.
- Wymiary: sprawdź dokładne rozmiary w tabelach poniżej, z boku tej strony lub w konfiguratorze barw.

Krzesło bukowe Modena
- Wykonanie: krzesła z odpornego na ścieranie drewna bukowego pomalowanego ekologicznym lakierem, który impregnuje produkt i wydłuża jego żywotność. Wizualizację wybranego koloru drewna i tapicerki sprawdzisz w naszym konfiguratorze kolorów.
- Wymiary: głęb. x szer. x wys.: 53 x 46 x 102 cm

Chcesz sprawdzić jak zestaw stół i krzesła Z33 może prezentować się w nowoczesnym salonie, kuchni albo jadalni? Dzięki wizualizacjom w naszym konfiguratorze kolorów możesz samodzielnie stworzyć projekt swoich mebli! Dodatkowo masz możliwość dostania od nas darmowych próbek wybarwienia i tapicerki – wystarczy, że zadzwonisz lub wyślesz formularz.

Siła dębu i twardość buku

Naturalna twardość mebli wykonanych z drewna dębowego zapewnia wytrzymałość i trwałość, której nie da się osiągnąć używając do produkcji blatów z drewna brzozowego lub sosnowego. Blat z drewna brzozowego lub sosnowego jest miękki, przez co podatny na uszkodzenia i trwałe odkształcenia. Zdecydowana większość stołów z naszej oferty ma blaty chronione naturalną dębową okleiną, co uodparnia je na wszelkiego rodzaju uszkodzenia, a tym samym znacząco wydłuża ich żywotność. Wysoka estetyka i staranność wykonania w połączeniu z dużą trwałością tworzy solidny i niezawodny mebel, który będzie służył przez długie lata.

Buk to obecnie jeden z najbardziej cenionych gatunków drewna stosowanym powszechnie w stolarstwie. Drewno bukowe jest bardzo twarde, odporne na ścieranie i ciężkie. Jest również łatwo nasycalne, dzięki czemu łatwo się je lakieruje i barwi. Dzięki swej twardości, drewno bukowe posiada ono atrakcyjną manufakturę. Rysunek słoi buku jest bardzo charakterystyczny: posiada wyraźne promienie rdzeniowe.

Czyszczenie i konserwacja mebli

Znamy się nie tylko na produkcji mebli, ale również na ich użytkowaniu i czyszczeniu. Przygotowaliśmy dla Ciebie poradnik użytkowania Twoich nowych mebli.

Pokaż poradnik czyszczenia i konserwacji mebli

Szczegółowe wymiary krzesła

Poniżej znajdują się szczegółowo rozpisane wymiary dla krzesła. Tolerancja wymiarów wynosi +/- 1cm ze względu na różne materiały stosowane do tapicerowania.

Wysokość całkowita 101 cm Wysokość całkowita
Głębokość całkowita 55 cm Głębokość całkowita
Maksymalna szerokość oparcia 31 cm Maksymalna szerokość oparcia
Wysokość do siedziska 47 cm
Szerokość siedziska 46 cm Szerokość siedziska
Głębokość siedziska 40 cm Głębokość siedziska

Tabela rozstawu nóg stołu rozkładanego

Wizualizacja ma charakter schematyczny i nie odzwierciedla prawdziwego kształtu stołu. Ilość krzeseł która jest pokazana przy stole z dodatkowymi wkładami oznacza maksymalną liczbę krzeseł przy stole, a nie pomiędzy jego nogami.

Wariant (rozmiar)
Krótszy bok Ilość krzeseł: 1
Szerokość: 80 cm
Rozstaw nóg: 52 cm
Rozstaw nóg na krótkim boku
Bez wkładek Ilość krzeseł: 6
Szerokość: 110 cm
Rozstaw nóg: 92 cm
Rozstaw nóg na długim boku, stół złożony
Jedna wkładka Maks. ilość krzeseł: 8
Szerokość: 145 cm
Rozstaw nóg: 92 cm
Rozstaw nóg na długim boku, 1 wkładka
Dwie wkładki Maks. ilość krzeseł: 10
Szerokość: 180 cm
Rozstaw nóg: 92 cm
Rozstaw nóg na długim boku, 2 wkładki
W górę do zdjęć i opisu

Opinie klientów o zestawie Zestaw Z33

W naszym sklepie znajdziesz wiarygodne opinie od klientów, którzy zakupili nasze produkty. Do każdego klienta wysyłamy prośbę o opinię po 30 dniach od dostawy zamówienia. Jeśli dokonałeś u nas zakupu, a nie dostałeś takiej prośby - skontaktuj się z nami.

Przepraszamy, ten produkt jeszcze nie otrzymał żadnych opinii klientów.

W górę do zdjęć i opisu
Ostatnio oglądane