Zestaw stół i krzesła Z40

Zestaw w promocji
Wybarwienie/tapicerka: Kasztan,
Na zdjęciach prezentujemy tylko niektóre warianty zestawu. Prezentowane wybarwienie mebli oraz odcień tapicerki mogą różnić się od rzeczywistego. Zachęcamy do bezpłatnego zamawiania próbek.
2911 PLN
brutto/szt
3107
Skład wariantu zestawu:
Kolor drewna: Zamów próbki gratis
Blat stołu Reszta stołu
Krzesło
Nadruk:
Ilość sztuk:

Zestaw stół i krzesła Z40 powstał z zestawienia okrągłego stołu z gustownie wyprofilowanymi krzesłami.

Zestaw stół i krzesła Z40 powstał z zestawienia okrągłego stołu z gustownie wyprofilowanymi krzesłami. Klasyka stolarstwa idealnie skomponuje się w przestrzeń urządzoną w stylu vintage, ale będzie też wyglądała wyborowo w nowoczesnym standardzie. Meble reprezentują najwyższy poziom prestiżu bez względu na panującą modę.

Stół S12 - okrągły z prostymi nogami
- Wykonanie okrągłego blatu - od wewnątrz fornirowa płyta, na zewnątrz okleina uzyskana z naturalnego drewna dębowego . Gwarancję niezawodności nóg stołu na długie lata daje lite drewno powleczone dębową okleiną.
- Wymiary: 0.9 m / 1 m / 1.1 m.
- Stół można go wydłużyć w zależności od potrzeb o 0.45 m, 0.9 m lub 1.35 m – pozwalają na to prowadnice i trzy wkładki uzupełniające.
- Blat kończy się na wysokości 76cm (+/-1 cm)

Krzesło K35
- Siedzisko: drewno bukowe lub wytrzymała tkanina lub skóra naturalna. Na zdjęciach przedstawiamy tylko wybrane przykłady wybarwienia i tapicerki. Kliknij w zakładki po lewej stronie, aby zobaczyć dziesiątki opcji do wyboru!
- Szkielet: naturalne drewno bukowe pokryte dodatkowo ekologiczną emulsją ochronną.

Zestaw stół z krzesłami Z40 wyjątkowa forma na długie lata. Pamiętaj, że wszystkie nasze meble z kompletów sprzedajemy też oddzielnie. Masz pytania? Czekamy na nie mailowo lub telefonicznie!
Kup zestaw taniej ze stołem z 1 lub 2 wkładkami

Siła dębu i twardość buku

Naturalna twardość mebli wykonanych z drewna dębowego zapewnia wytrzymałość i trwałość, której nie da się osiągnąć używając do produkcji blatów z drewna brzozowego lub sosnowego. Blat z drewna brzozowego lub sosnowego jest miękki, przez co podatny na uszkodzenia i trwałe odkształcenia. Zdecydowana większość stołów z naszej oferty ma blaty chronione naturalną dębową okleiną, co uodparnia je na wszelkiego rodzaju uszkodzenia, a tym samym znacząco wydłuża ich żywotność. Wysoka estetyka i staranność wykonania w połączeniu z dużą trwałością tworzy solidny i niezawodny mebel, który będzie służył przez długie lata.

Buk to obecnie jeden z najbardziej cenionych gatunków drewna stosowanym powszechnie w stolarstwie. Drewno bukowe jest bardzo twarde, odporne na ścieranie i ciężkie. Jest również łatwo nasycalne, dzięki czemu łatwo się je lakieruje i barwi. Dzięki swej twardości, drewno bukowe posiada ono atrakcyjną manufakturę. Rysunek słoi buku jest bardzo charakterystyczny: posiada wyraźne promienie rdzeniowe.

Czyszczenie i konserwacja mebli

Znamy się nie tylko na produkcji mebli, ale również na ich użytkowaniu i czyszczeniu. Przygotowaliśmy dla Ciebie poradnik użytkowania Twoich nowych mebli.

Pokaż poradnik czyszczenia i konserwacji mebli

Szczegółowe wymiary krzesła

Poniżej znajdują się szczegółowo rozpisane wymiary dla krzesła. Tolerancja wymiarów wynosi +/- 1cm ze względu na różne materiały stosowane do tapicerowania.

Wysokość całkowita 101 cm Wysokość całkowita
Głębokość całkowita 57 cm Głębokość całkowita
Maksymalna szerokość oparcia 40 cm Maksymalna szerokość oparcia
Wysokość do siedziska 47 cm
Szerokość siedziska 45 cm Szerokość siedziska
Głębokość siedziska 42 cm Głębokość siedziska

Tabela rozstawu nóg stołu rozkładanego

Wizualizacja ma charakter schematyczny i nie odzwierciedla prawdziwego kształtu stołu. Ilość krzeseł która jest pokazana przy stole z dodatkowymi wkładami oznacza maksymalną liczbę krzeseł przy stole, a nie pomiędzy jego nogami.

Wariant (rozmiar)
Krótszy bok Ilość krzeseł: 1
Szerokość: 90 cm
Rozstaw nóg: 42 cm
Rozstaw nóg na krótkim boku
Bez wkładek Ilość krzeseł: 4
Szerokość: 90 cm
Rozstaw nóg: 42 cm
Rozstaw nóg na długim boku, stół złożony
Jedna wkładka Maks. ilość krzeseł: 6
Szerokość: 135 cm
Rozstaw nóg: 87 cm
Rozstaw nóg na długim boku, 1 wkładka
W górę do zdjęć i opisu

Opinie klientów o zestawie Zestaw Z40

W naszym sklepie znajdziesz wiarygodne opinie od klientów, którzy zakupili nasze produkty. Do każdego klienta wysyłamy prośbę o opinię po 30 dniach od dostawy zamówienia. Jeśli dokonałeś u nas zakupu, a nie dostałeś takiej prośby - skontaktuj się z nami.

Przepraszamy, ten produkt jeszcze nie otrzymał żadnych opinii klientów.

W górę do zdjęć i opisu
Ostatnio oglądane