Zestaw stół i krzesła Z48

Wybarwienie/tapicerka: Kasztan,
Zestaw stół i krzesła Z48
Na zdjęciach prezentujemy tylko niektóre warianty zestawu. Prezentowane wybarwienie mebli oraz odcień tapicerki mogą różnić się od rzeczywistego. Zachęcamy do bezpłatnego zamawiania próbek.

Zestaw został wycofany z oferty

Zapraszamy do zapoznania się z innymi zestawami z naszej oferty.

Sprawdź ofertę
Produkty w tym zestawie

Zestaw stół i krzesła Z48 kojarzy się z ciepłą atmosferą domowego ogniska.

Zestaw stół i krzesła Z48 kojarzy się z ciepłą atmosferą domowego ogniska. Pasuje zarówno do domowych salonów, jak i do pomieszczeń restauracyjnych, które potrzebują solidnych i trwałych mebli na lata. Dzięki naturalnym właściwościom drewna bukowego, komplet można wybarwić na dowolny kolor.

Stół rozkładany S10
- Wykonanie: blat, który rozkłada się dzięki synchronicznym prowadnicom wykonano z płyty fornirowej pokrytej naturalnym drewnem dębowym. Nogi to produkt z drzewa bukowego.
-Wymiary: szczegółowe parametry dostępne w tabeli pod tym opisem lub w zielonej zakładce ‘Wybierz rozmiar’

Krzesło Toskania
- Szczebelkowe oparcie i nogi wykonano z surowca stolarskiego najwyższej klasy, czyli naturalnego drewna bukowego. Ekologiczny lakier bezbarwny wzmacnia jego naturalne właściwości.
- Sprawdź całą ofertę naszych tekstyliów i wybierz swoją ulubioną tapicerkę. Kliknij w pole ‘tapicerka’ i ‘kolor’, rozwinie się cała paleta tkanin i skór do wyboru.
- Wysokość - Głębokość - Szerokość: 108 - 59 - 45 cm

Zestaw stół z krzesłami Z48 tworzy unikalne wnętrze w klimacie Toskanii. Potrzebujesz porady? Chętnie pomożemy Ci wybrać idealne rozwiązanie stolarskie. Zadzwoń lub napisz do nas

Siła dębu i twardość buku

Naturalna twardość mebli wykonanych z drewna dębowego zapewnia wytrzymałość i trwałość, której nie da się osiągnąć używając do produkcji blatów z drewna brzozowego lub sosnowego. Blat z drewna brzozowego lub sosnowego jest miękki, przez co podatny na uszkodzenia i trwałe odkształcenia. Zdecydowana większość stołów z naszej oferty ma blaty chronione naturalną dębową okleiną, co uodparnia je na wszelkiego rodzaju uszkodzenia, a tym samym znacząco wydłuża ich żywotność. Wysoka estetyka i staranność wykonania w połączeniu z dużą trwałością tworzy solidny i niezawodny mebel, który będzie służył przez długie lata.

Buk to obecnie jeden z najbardziej cenionych gatunków drewna stosowanym powszechnie w stolarstwie. Drewno bukowe jest bardzo twarde, odporne na ścieranie i ciężkie. Jest również łatwo nasycalne, dzięki czemu łatwo się je lakieruje i barwi. Dzięki swej twardości, drewno bukowe posiada ono atrakcyjną manufakturę. Rysunek słoi buku jest bardzo charakterystyczny: posiada wyraźne promienie rdzeniowe.

Czyszczenie i konserwacja mebli

Znamy się nie tylko na produkcji mebli, ale również na ich użytkowaniu i czyszczeniu. Przygotowaliśmy dla Ciebie poradnik użytkowania Twoich nowych mebli.

Pokaż poradnik czyszczenia i konserwacji mebli

Tabela rozstawu nóg stołu rozkładanego

Wizualizacja ma charakter schematyczny i nie odzwierciedla prawdziwego kształtu stołu. Ilość krzeseł która jest pokazana przy stole z dodatkowymi wkładami oznacza maksymalną liczbę krzeseł przy stole, a nie pomiędzy jego nogami.

Wariant (rozmiar)
Krótszy bok Ilość krzeseł: 1
Szerokość: 80 cm
Rozstaw nóg: 49 cm
Rozstaw nóg na krótkim boku
Bez wkładek Ilość krzeseł: 6
Szerokość: 120 cm
Rozstaw nóg: 92 cm
Rozstaw nóg na długim boku, stół złożony
Jedna wkładka Maks. ilość krzeseł: 8
Szerokość: 155 cm
Rozstaw nóg: 92 cm
Rozstaw nóg na długim boku, 1 wkładka
Dwie wkładki Maks. ilość krzeseł: 10
Szerokość: 190 cm
Rozstaw nóg: 92 cm
Rozstaw nóg na długim boku, 2 wkładki
W górę do zdjęć i opisu

Opinie klientów o zestawie Zestaw Z48

W naszym sklepie znajdziesz wiarygodne opinie od klientów, którzy zakupili nasze produkty. Do każdego klienta wysyłamy prośbę o opinię po 30 dniach od dostawy zamówienia. Jeśli dokonałeś u nas zakupu, a nie dostałeś takiej prośby - skontaktuj się z nami.

Przepraszamy, ten produkt jeszcze nie otrzymał żadnych opinii klientów.

W górę do zdjęć i opisu
Ostatnio oglądane