Zestaw stół i krzesła Z51

Wybarwienie/tapicerka: Kasztan,
Zestaw stół i krzesła Z51
Na zdjęciach prezentujemy tylko niektóre warianty zestawu. Prezentowane wybarwienie mebli oraz odcień tapicerki mogą różnić się od rzeczywistego. Zachęcamy do bezpłatnego zamawiania próbek.

Zestaw został wycofany z oferty

Zapraszamy do zapoznania się z innymi zestawami z naszej oferty.

Sprawdź ofertę
Produkty w tym zestawie

Zestaw stół i krzesła Z51 to komplet wykonany z najwyższą dbałością o najdrobniejszy szczegół.

Unikalne krzesła z długimi, wygodnymi oparciami dodadzą klasy i uroku każdej przestrzeni wewnętrznej. A okrągły stół po rozłożeniu pomieści aż 10 osób!

Stół rozkładany S13
Blat wykonany z wysokiej jakości płyty fornirowej, pokrytej naturalną okleiną dębową . Nogi to naturalne drewno bukowe. Warstwowa konstrukcja zapewnia dodatkową odporność na uszkodzenia. Rozłożenie umożliwiają prowadnice synchroniczne. Średnica przed rozłożeniem: 90, 100 lub 110 cm. Długość stołu po rozłożeniu zwiększa się o 45, 90 lub 135 cm, dzięki trzem dołączonym wkładom. Dokładne wymiary dostępne w tabeli pod tym opisem.

Krzesło Toskania
Wykonanie: lite drewno bukowe to surowiec, z którego powstał szkielet tego oryginalnego krzesła. Na zdjęciach przedstawiamy tylko niektóre kolory i rodzaje tapicerki. Sprawdź całą ofertę klikając w pola z napisami ‘tapicerka’ i ‘kolor’, a rozwinie się długa lista do wyboru.

Wymiary:
Wysokość: 108 cm
głębokość: 59 cm
szerokość:45 cm

Szukasz wygodnych mebli z drewna o unikalnej prezentacji? Zestaw stół z krzesłami Z51 zapewni ci to czego szukasz. Sprawdź nasze projekty w konfiguratorze kolorów i wybierz solidne produkty na długie lata.

Siła dębu i twardość buku

Naturalna twardość mebli wykonanych z drewna dębowego zapewnia wytrzymałość i trwałość, której nie da się osiągnąć używając do produkcji blatów z drewna brzozowego lub sosnowego. Blat z drewna brzozowego lub sosnowego jest miękki, przez co podatny na uszkodzenia i trwałe odkształcenia. Zdecydowana większość stołów z naszej oferty ma blaty chronione naturalną dębową okleiną, co uodparnia je na wszelkiego rodzaju uszkodzenia, a tym samym znacząco wydłuża ich żywotność. Wysoka estetyka i staranność wykonania w połączeniu z dużą trwałością tworzy solidny i niezawodny mebel, który będzie służył przez długie lata.

Buk to obecnie jeden z najbardziej cenionych gatunków drewna stosowanym powszechnie w stolarstwie. Drewno bukowe jest bardzo twarde, odporne na ścieranie i ciężkie. Jest również łatwo nasycalne, dzięki czemu łatwo się je lakieruje i barwi. Dzięki swej twardości, drewno bukowe posiada ono atrakcyjną manufakturę. Rysunek słoi buku jest bardzo charakterystyczny: posiada wyraźne promienie rdzeniowe.

Czyszczenie i konserwacja mebli

Znamy się nie tylko na produkcji mebli, ale również na ich użytkowaniu i czyszczeniu. Przygotowaliśmy dla Ciebie poradnik użytkowania Twoich nowych mebli.

Pokaż poradnik czyszczenia i konserwacji mebli

Tabela rozstawu nóg stołu rozkładanego

Wizualizacja ma charakter schematyczny i nie odzwierciedla prawdziwego kształtu stołu. Ilość krzeseł która jest pokazana przy stole z dodatkowymi wkładami oznacza maksymalną liczbę krzeseł przy stole, a nie pomiędzy jego nogami.

Wariant (rozmiar)
Krótszy bok Ilość krzeseł: 1
Szerokość: 90 cm
Rozstaw nóg: 90 cm
Rozstaw nóg na krótkim boku
Bez wkładek Ilość krzeseł: 4
Szerokość: 90 cm
Rozstaw nóg: 90 cm
Rozstaw nóg na długim boku, stół złożony
Jedna wkładka Maks. ilość krzeseł: 6
Szerokość: 135 cm
Rozstaw nóg: 135 cm
Rozstaw nóg na długim boku, 1 wkładka
W górę do zdjęć i opisu

Opinie klientów o zestawie Zestaw Z51

W naszym sklepie znajdziesz wiarygodne opinie od klientów, którzy zakupili nasze produkty. Do każdego klienta wysyłamy prośbę o opinię po 30 dniach od dostawy zamówienia. Jeśli dokonałeś u nas zakupu, a nie dostałeś takiej prośby - skontaktuj się z nami.

Przepraszamy, ten produkt jeszcze nie otrzymał żadnych opinii klientów.

W górę do zdjęć i opisu
Ostatnio oglądane