Zestaw stół i krzesła Z1

Wybarwienie/tapicerka: Orzech,
1 opinia Zestaw stół i krzesła Z1
Na zdjęciach prezentujemy tylko niektóre warianty zestawu. Prezentowane wybarwienie mebli oraz odcień tapicerki mogą różnić się od rzeczywistego. Zachęcamy do bezpłatnego zamawiania próbek.

Zestaw został wycofany z oferty

Zapraszamy do zapoznania się z innymi zestawami z naszej oferty.

Sprawdź ofertę

Delikatna konstrukcja krzesła połączona z solidną kubaturą stołu.

Delikatna konstrukcja krzesła połączona z solidną kubaturą stołu. Zestaw stół i krzesła Z1 to szeroka paleta kolorów drewna i tapicerki, stworzona specjalnie po to, abyś mógł dopasować go idealnie do przestrzeni swojego domu lub firmy. Znajdź swój ulubiony zestaw i otaczaj się nieprzeciętnym designem!

Stół rozkładany S2
- Blat, czyli odnawialna płyta fornirowa pokryta naturalną warstwą dębowej okleiny , opiera się na solidnych nogach z drewna bukowego . Stół rozkłada się dzięki wygodnym prowadnicom z metalu.
- Proponowane wymiary sprawdzisz klikając w zielone z boku tej strony. Pamiętaj, że stół można łatwo powiększyć o 35, 45, 70 lub 90 cm w zależności od potrzeb.

Krzesło bukowe K13
- Krzesło zostało wyprodukowane z drewna twardego i odpornego na ścieranie - buku, który został dodatkowo wzmocniony bezbarwnym lakierem ochronnym. Siedzisko to różne warianty kolorystyczne i cenowe. Do wyboru proponujemy liczne tkaniny lub skóry naturalne. Wybierz swój ulubiony model klikając w pole z napisem KOLOR i TAPICERKA.
- Wymiary: głębokość//szerokość//wysokość: 47 // 42 // 100 cm

Szukasz solidnego kompletu meblowego do swojej kuchni, biura lub jadalni? Zestaw stół z krzesłami Z1 to meble, które idealnie skomponujesz z innymi elementami wystroju pomieszczenia, dzięki szerokim możliwościom doboru barw. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami indywidualnej oferty pod bezpłatnym numerem infolinii: 800 00 77 87.

Siła dębu i twardość buku

Naturalna twardość mebli wykonanych z drewna dębowego zapewnia wytrzymałość i trwałość, której nie da się osiągnąć używając do produkcji blatów z drewna brzozowego lub sosnowego. Blat z drewna brzozowego lub sosnowego jest miękki, przez co podatny na uszkodzenia i trwałe odkształcenia. Zdecydowana większość stołów z naszej oferty ma blaty chronione naturalną dębową okleiną, co uodparnia je na wszelkiego rodzaju uszkodzenia, a tym samym znacząco wydłuża ich żywotność. Wysoka estetyka i staranność wykonania w połączeniu z dużą trwałością tworzy solidny i niezawodny mebel, który będzie służył przez długie lata.

Buk to obecnie jeden z najbardziej cenionych gatunków drewna stosowanym powszechnie w stolarstwie. Drewno bukowe jest bardzo twarde, odporne na ścieranie i ciężkie. Jest również łatwo nasycalne, dzięki czemu łatwo się je lakieruje i barwi. Dzięki swej twardości, drewno bukowe posiada ono atrakcyjną manufakturę. Rysunek słoi buku jest bardzo charakterystyczny: posiada wyraźne promienie rdzeniowe.

Czyszczenie i konserwacja mebli

Znamy się nie tylko na produkcji mebli, ale również na ich użytkowaniu i czyszczeniu. Przygotowaliśmy dla Ciebie poradnik użytkowania Twoich nowych mebli.

Pokaż poradnik czyszczenia i konserwacji mebli

Szczegółowe wymiary krzesła

Poniżej znajdują się szczegółowo rozpisane wymiary dla krzesła. Tolerancja wymiarów wynosi +/- 1cm ze względu na różne materiały stosowane do tapicerowania.

Wysokość całkowita 100 cm Wysokość całkowita
Głębokość całkowita 56 cm Głębokość całkowita
Maksymalna szerokość oparcia 36 cm Maksymalna szerokość oparcia
Wysokość do siedziska 46 cm
Szerokość siedziska 45 cm Szerokość siedziska
Głębokość siedziska 43 cm Głębokość siedziska

Tabela rozstawu nóg stołu rozkładanego

Wizualizacja ma charakter schematyczny i nie odzwierciedla prawdziwego kształtu stołu. Ilość krzeseł która jest pokazana przy stole z dodatkowymi wkładami oznacza maksymalną liczbę krzeseł przy stole, a nie pomiędzy jego nogami.

Wariant (rozmiar)
Krótszy bok Ilość krzeseł: 1
Szerokość: 80 cm
Rozstaw nóg: 49 cm
Rozstaw nóg na krótkim boku
Bez wkładek Ilość krzeseł: 4
Szerokość: 110 cm
Rozstaw nóg: 81 cm
Rozstaw nóg na długim boku, stół złożony
Jedna wkładka Maks. ilość krzeseł: 8
Szerokość: 145 cm
Rozstaw nóg: 81 cm
Rozstaw nóg na długim boku, 1 wkładka
Dwie wkładki Maks. ilość krzeseł: 10
Szerokość: 180 cm
Rozstaw nóg: 81 cm
Rozstaw nóg na długim boku, 2 wkładki
W górę do zdjęć i opisu

Opinie klientów o zestawie Zestaw Z1

W naszym sklepie znajdziesz wiarygodne opinie od klientów, którzy zakupili nasze produkty. Do każdego klienta wysyłamy prośbę o opinię po 30 dniach od dostawy zamówienia. Jeśli dokonałeś u nas zakupu, a nie dostałeś takiej prośby - skontaktuj się z nami.

Opinia pozytywna 28-08-2014 Majka

Realizacja na życzenie. Zależało mi zeby zestaw dostać w tydzień i się udało !

W górę do zdjęć i opisu
Ostatnio oglądane