Zestaw stół i krzesła Z52

Wybarwienie/tapicerka: Orzech, Florencja 2521
1 opinia Zestaw stół i krzesła Z52
Na zdjęciach prezentujemy tylko niektóre warianty zestawu. Prezentowane wybarwienie mebli oraz odcień tapicerki mogą różnić się od rzeczywistego. Zachęcamy do bezpłatnego zamawiania próbek.

Zestaw został wycofany z oferty

Zapraszamy do zapoznania się z innymi zestawami z naszej oferty.

Sprawdź ofertę

Solidny zestaw stół z krzesłami Z52 to wyjątkowy komplet dla wymagających klientów

Solidny zestaw stół z krzesłami Z52 to wyjątkowy komplet dla wymagających klientów. Zapewnia komfort siedzenia i gwarancję jakości drewna dębowego oraz bukowego. Sprawdź dziesiątki kolorów wybarwienia drewna i tapicerki. Wybierz model, który dopasuje się idealnie do Twojego wnętrza.

Kwadratowy stół rozkładany S4A
- Regularne kształty stołu otrzymano z połączenia płyty MDF z dębową okleiną . Nogi w całości otrzymano z drewna , pokrytego warstwą drewna dębowego.
- Wymiary przed rozłożeniem: 80x80, 90x90 oraz 100x100 cm. Blat kończy się na wysokości 78cm (+/-1 cm).
- Szczegóły rozstawu nóg i dokładne parametry poznasz klikając w listę rozmiarów pod tym opisem lub w zakładkę ROZMIAR.

Krzesło bukowe CC4
- Drewniany szkielet: drewno bukowe. Dla wzmocnienia pomalowany bezpieczną na środowiska ochronną emulsją.
- Siedzisko i oparcie: mnogość kolorów i faktur do wyboru. Stwórz unikalny projekt, skomponuj tapicerkę z wybranym wybarwieniem nóg w naszym konfiguratorze barw.
- Wygoda siedzenia: wytrzymała pianka wypełniająca obicie.

Poczuj komfort wygodnych mebli – zestaw stół i krzesła Z52 to reprezentanci najlepszego designu! Szukasz innych rozwiązań? Napisz do nas lub zadzwoń. Służymy profesjonalną poradą!

Siła dębu i twardość buku

Naturalna twardość mebli wykonanych z drewna dębowego zapewnia wytrzymałość i trwałość, której nie da się osiągnąć używając do produkcji blatów z drewna brzozowego lub sosnowego. Blat z drewna brzozowego lub sosnowego jest miękki, przez co podatny na uszkodzenia i trwałe odkształcenia. Zdecydowana większość stołów z naszej oferty ma blaty chronione naturalną dębową okleiną, co uodparnia je na wszelkiego rodzaju uszkodzenia, a tym samym znacząco wydłuża ich żywotność. Wysoka estetyka i staranność wykonania w połączeniu z dużą trwałością tworzy solidny i niezawodny mebel, który będzie służył przez długie lata.

Buk to obecnie jeden z najbardziej cenionych gatunków drewna stosowanym powszechnie w stolarstwie. Drewno bukowe jest bardzo twarde, odporne na ścieranie i ciężkie. Jest również łatwo nasycalne, dzięki czemu łatwo się je lakieruje i barwi. Dzięki swej twardości, drewno bukowe posiada ono atrakcyjną manufakturę. Rysunek słoi buku jest bardzo charakterystyczny: posiada wyraźne promienie rdzeniowe.

Czyszczenie i konserwacja mebli

Znamy się nie tylko na produkcji mebli, ale również na ich użytkowaniu i czyszczeniu. Przygotowaliśmy dla Ciebie poradnik użytkowania Twoich nowych mebli.

Pokaż poradnik czyszczenia i konserwacji mebli

Szczegółowe wymiary krzesła

Poniżej znajdują się szczegółowo rozpisane wymiary dla krzesła. Tolerancja wymiarów wynosi +/- 1cm ze względu na różne materiały stosowane do tapicerowania.

Wysokość całkowita 93 cm Wysokość całkowita
Głębokość całkowita 59 cm Głębokość całkowita
Maksymalna szerokość oparcia 39 cm Maksymalna szerokość oparcia
Wysokość do siedziska 47 cm
Szerokość siedziska 47 cm Szerokość siedziska
Głębokość siedziska 43 cm Głębokość siedziska

Tabela rozstawu nóg stołu rozkładanego

Wizualizacja ma charakter schematyczny i nie odzwierciedla prawdziwego kształtu stołu. Ilość krzeseł która jest pokazana przy stole z dodatkowymi wkładami oznacza maksymalną liczbę krzeseł przy stole, a nie pomiędzy jego nogami.

Wariant (rozmiar)
Krótszy bok Ilość krzeseł: 1
Szerokość: 80 cm
Rozstaw nóg: 62 cm
Rozstaw nóg na krótkim boku
Bez wkładek Ilość krzeseł: 4
Szerokość: 80 cm
Rozstaw nóg: 62 cm
Rozstaw nóg na długim boku, stół złożony
Jedna wkładka Maks. ilość krzeseł: 6
Szerokość: 125 cm
Rozstaw nóg: 107 cm
Rozstaw nóg na długim boku, 1 wkładka
Dwie wkładki Maks. ilość krzeseł: 8
Szerokość: 170 cm
Rozstaw nóg: 152 cm
Rozstaw nóg na długim boku, 2 wkładki
Trzy wkładki Maks. ilość krzeseł: 10
Szerokość: 215 cm
Rozstaw nóg: 197 cm
Rozstaw nóg na długim boku, 3 wkładki
W górę do zdjęć i opisu

Opinie klientów o zestawie Zestaw Z52

W naszym sklepie znajdziesz wiarygodne opinie od klientów, którzy zakupili nasze produkty. Do każdego klienta wysyłamy prośbę o opinię po 30 dniach od dostawy zamówienia. Jeśli dokonałeś u nas zakupu, a nie dostałeś takiej prośby - skontaktuj się z nami.

Opinia pozytywna 24-04-2015 Maria

Na wstępnie chciała bym podziękować za fachową obsługę, panie bardzo pomoce. Krzesła rzeczywiście bardzo wygodne prawie jak fotele. Stół na szczęście nie zajmuje wiele miejsca a krzesła łatwo się przęsłowa co było dla mnie bardzo ważne, jako że jestem osobą starszą. Jestem zadowolona i z czystym sumieniem mogę polecić te meble.

W górę do zdjęć i opisu
Ostatnio oglądane