Zestaw stół i krzesła Z74

Wybarwienie/tapicerka: Czereśnia antyczna
Zestaw stół i krzesła Z74
Na zdjęciach prezentujemy tylko niektóre warianty zestawu. Prezentowane wybarwienie mebli oraz odcień tapicerki mogą różnić się od rzeczywistego. Zachęcamy do bezpłatnego zamawiania próbek.

Zestaw został wycofany z oferty

Zapraszamy do zapoznania się z innymi zestawami z naszej oferty.

Sprawdź ofertę

Zestaw stół z krzesłami Z74 to jeden z najbardziej popularnych kompletów z naszej oferty.

Zestaw stół z krzesłami Z74 to jeden z najbardziej popularnych kompletów z naszej oferty. Jego funkcjonalność i klasyczną formę doceniło już dziesiątki klientów! To dogodne rozwiązanie pozwala zaoszczędzić miejsce w salonie lub kuchni. A w razie potrzeby komfortowo pomieścić wszystkich gości.

Kwadratowy stół rozkładany S4A
- Wykonanie: mocna płyta fornirowa zapewnia wytrzymałość blatu, a pokrywająca go naturalna okleina z dębu gwarantuje idealny wygląd. Natomiast lite drewno to tajemnica wykonania nóg, które również wzmocniono dodatkowo warstwą dębowego drewna. Blat kończy się na wysokości 78cm (+/-1 cm).
- Trzy wymiary przed rozłożeniem: 80x80, 90x90 lub 100x100 cm. W zależności od potrzeb stół można powiększyć o 45, 90, a nawet 135 cm.

Krzesło bukowe K10
- Wykonanie: jednolita, twarda i mocna struktura drewna bukowego , pomalowanego ekologiczną, bezbarwną farbą ochronną.
- Natomiast wybór kolorów tapicerki jest niemalże nieograniczony. Skorzystaj z naszego konfiguratora barw albo kliknij w pole ‘tapicerka’.

Zestaw stół z krzesłami Z74 doskonale skomponuje się z meblami w takim samym wybarwieniu i nada charakteru każdej przestrzeni mieszkalnej, biurowej i jadalnej. Stwórz własną kombinację kolorystyczną mebli! Masz pytania? Zadzwoń na naszą bezpłatną infolinię i odmieć wnętrze swojego domu.

Siła dębu i twardość buku

Naturalna twardość mebli wykonanych z drewna dębowego zapewnia wytrzymałość i trwałość, której nie da się osiągnąć używając do produkcji blatów z drewna brzozowego lub sosnowego. Blat z drewna brzozowego lub sosnowego jest miękki, przez co podatny na uszkodzenia i trwałe odkształcenia. Zdecydowana większość stołów z naszej oferty ma blaty chronione naturalną dębową okleiną, co uodparnia je na wszelkiego rodzaju uszkodzenia, a tym samym znacząco wydłuża ich żywotność. Wysoka estetyka i staranność wykonania w połączeniu z dużą trwałością tworzy solidny i niezawodny mebel, który będzie służył przez długie lata.

Buk to obecnie jeden z najbardziej cenionych gatunków drewna stosowanym powszechnie w stolarstwie. Drewno bukowe jest bardzo twarde, odporne na ścieranie i ciężkie. Jest również łatwo nasycalne, dzięki czemu łatwo się je lakieruje i barwi. Dzięki swej twardości, drewno bukowe posiada ono atrakcyjną manufakturę. Rysunek słoi buku jest bardzo charakterystyczny: posiada wyraźne promienie rdzeniowe.

Czyszczenie i konserwacja mebli

Znamy się nie tylko na produkcji mebli, ale również na ich użytkowaniu i czyszczeniu. Przygotowaliśmy dla Ciebie poradnik użytkowania Twoich nowych mebli.

Pokaż poradnik czyszczenia i konserwacji mebli

Szczegółowe wymiary krzesła

Poniżej znajdują się szczegółowo rozpisane wymiary dla krzesła. Tolerancja wymiarów wynosi +/- 1cm ze względu na różne materiały stosowane do tapicerowania.

Wysokość całkowita 104 cm Wysokość całkowita
Głębokość całkowita 49 cm Głębokość całkowita
Maksymalna szerokość oparcia 36 cm Maksymalna szerokość oparcia
Wysokość do siedziska 45 cm
Szerokość siedziska 45 cm Szerokość siedziska
Głębokość siedziska 39 cm Głębokość siedziska

Tabela rozstawu nóg stołu rozkładanego

Wizualizacja ma charakter schematyczny i nie odzwierciedla prawdziwego kształtu stołu. Ilość krzeseł która jest pokazana przy stole z dodatkowymi wkładami oznacza maksymalną liczbę krzeseł przy stole, a nie pomiędzy jego nogami.

Wariant (rozmiar)
Krótszy bok Ilość krzeseł: 1
Szerokość: 80 cm
Rozstaw nóg: 62 cm
Rozstaw nóg na krótkim boku
Bez wkładek Ilość krzeseł: 4
Szerokość: 80 cm
Rozstaw nóg: 62 cm
Rozstaw nóg na długim boku, stół złożony
Jedna wkładka Maks. ilość krzeseł: 6
Szerokość: 125 cm
Rozstaw nóg: 107 cm
Rozstaw nóg na długim boku, 1 wkładka
Dwie wkładki Maks. ilość krzeseł: 8
Szerokość: 170 cm
Rozstaw nóg: 152 cm
Rozstaw nóg na długim boku, 2 wkładki
Trzy wkładki Maks. ilość krzeseł: 10
Szerokość: 215 cm
Rozstaw nóg: 197 cm
Rozstaw nóg na długim boku, 3 wkładki
W górę do zdjęć i opisu

Opinie klientów o zestawie Zestaw Z74

W naszym sklepie znajdziesz wiarygodne opinie od klientów, którzy zakupili nasze produkty. Do każdego klienta wysyłamy prośbę o opinię po 30 dniach od dostawy zamówienia. Jeśli dokonałeś u nas zakupu, a nie dostałeś takiej prośby - skontaktuj się z nami.

Przepraszamy, ten produkt jeszcze nie otrzymał żadnych opinii klientów.

W górę do zdjęć i opisu
Ostatnio oglądane