Zestawy ze stołem owalnym | Internetowy sklep z meblami: Salon Meblowy

Zestawy ze stołem owalnym

16 opinii Zestaw stół i krzesła Z70
Zestaw Z70
od 1925 PLN
7 opinii Zestaw stół i krzesła Z102
Zestaw Z102
od 1973 PLN
3 opinie Zestaw stół i krzesła Z148
Zestaw Z148
od 1957 PLN
2 opinie Zestaw stół i krzesła Z189 biały prowansalski
Zestaw Z189
od 2212 PLN
2 opinie Zestaw stół i krzesła Z3
Zestaw Z3
od 1957 PLN
2 opinie Zestaw stół i krzesła Z89
Zestaw Z89
od 1957 PLN
2 opinie Zestaw stół i krzesła Z64
Zestaw Z64
od 1925 PLN
2 opinie Zestaw stół i krzesła Z109
Zestaw Z109
od 1925 PLN
10 opinii Zestaw stół i krzesła Z149
Zestaw Z149
od 1925 PLN
3 opinie Zestaw stół i krzesła Z107
Zestaw Z107
od 2114 PLN
12 opinii Zestaw stół i krzesła Z130
Zestaw Z130
od 2114 PLN
1 opinia Zestaw stół i krzesła Z181
Zestaw Z181
od 2114 PLN
2 opinie Zestaw stół i krzesła Z180
Zestaw Z180
od 2114 PLN
4 opinie Zestaw stół i krzesła Z208
Zestaw Z208
od 2188 PLN
Zestaw stół i krzesła Z209
Zestaw Z209
od 2192 PLN
7 opinii Zestaw stół i krzesła Z191 biały prowansalski
Zestaw Z191
od 2114 PLN
1 opinia Zestaw stół i krzesła Z190 biały prowansalski
Zestaw Z190
od 2239 PLN
1 opinia Zestaw stół i krzesła Z59
Zestaw Z59
od 4330 PLN
4 opinie Zestaw stół i krzesła Z110
Zestaw Z110
od 4260 PLN
4 opinie Zestaw stół i krzesła Z208D (krzesła dębowe)
Zestaw Z208D (krzesła dębowe)
od 2439 PLN
Zestaw stół i krzesła Z69
Zestaw Z69
od 1925 PLN
2 opinie Zestaw stół i krzesła Z35
Zestaw Z35
od 1925 PLN
1 opinia Zestaw stół i krzesła Z150
Zestaw Z150
od 1925 PLN
Zestaw stół i krzesła Z36
Zestaw Z36
od 1925 PLN
Zestaw stół i krzesła Z43
Zestaw Z43
od 1957 PLN
Zestaw stół i krzesła Z44
Zestaw Z44
od 1957 PLN
Zestaw stół i krzesła Z49
Zestaw Z49
od 1973 PLN
1 opinia Zestaw stół i krzesła Z90
Zestaw Z90
od 1973 PLN
Zestaw stół i krzesła Z39
Zestaw Z39
od 1973 PLN
Zestaw stół i krzesła Z63
Zestaw Z63
od 1973 PLN
3 opinie Zestaw stół i krzesła Z118
Zestaw Z118
od 1996 PLN
Zestaw stół i krzesła Z119
Zestaw Z119
od 2012 PLN
Zestaw stół i krzesła Z108
Zestaw Z108
od 2016 PLN
Zestaw stół i krzesła Z210
Zestaw Z210
od 2133 PLN
4 opinie Zestaw stół i krzesła Z147
Zestaw Z147
od 4219 PLN
Zestaw stół i krzesła Biesiadny K14
Zestaw Biesiadny K14
od 4313 PLN
Zestaw stół i krzesła Biesiadny K1
Zestaw Biesiadny K1
od 4449 PLN

Zestawy ze stołami okrągłymi mają dwie zasadnicze funkcje do spełnienia. Są nimi estetyka i funkcjonalność. Zestawy ze stołami okrągłymi dodają wnętrzom poczucia smaku, oryginalności i wyszukanego stylu. Dzięki możliwości rozkładania stołów okrągłych zyskujemy więcej miejsca dla dodatkowych gości.
Przedstawione niżej zestawy dobrane są w oparciu o nasze doświadczenie aranżacyjne oraz o preferencje Klientów naszego sklepu. Możesz również samodzielnie dobrać zestaw. Dzięki temu zaoszczędzasz, bo cena za zestaw zawsze będzie niższa od sumy kwot poszczególnych elementów zestawu.

Zestawy ze stołem owalnym

Zestawy ze stołem owalnym to kompozycja popularnych modeli stołów owalnych i wygodnych krzeseł. Rozwiązanie to znakomicie sprawdza się w każdych wnętrzach – zarówno nowoczesnych, jak i klasycznych. Co więcej, nadaje się zarówno do przestronnych pomieszczeń, jak i tych mniejszych czy charakteryzujących się nienajlepszą ustawnością.

Wszystkie blaty stołów, zarówno te z zestawów ze stołem owalnym, jak i wszystkie pozostałe, zostały wykonane z trwałej płyty MDF i obite naturalną okleiną dębową. Zapewnia to meblowi wysoką odporność na wchłanianie płynów i zapachów, przebarwienia, zarysowania czy uszkodzenia mechaniczne. Niemniej, dzięki widocznym słojom, stół wygląda jakby został wykonany z litego drewna, podobnie jak nogi stołu. Z kolei szkielet krzeseł to bukowe drewno, a siedzisko wykonane jest w zależności od modelu i indywidualnych upodobań z wysokiej jakości materiałów – weluru, skóry i wielu innych. Jeśli zastanawiasz się jaki typ najbardziej sprawdzi się u Ciebie - możesz zamówić nasz wzornik i dopasować wariant do wnętrza.

Stół owalny i krzesła

Wybierając zestaw mebli do domu, warto pamiętać o wyborze odpowiedniego surowca, z którego będą one wykonane. Nasze zestawy produkowane są z wysokiej jakości drewna bukowego lub dębowego. Takie rozwiązanie zapewnia komfort, a jednocześnie jest ekologiczne i prozdrowotne. Stół owalny i krzesła wykonane z drewna dobrze radzą sobie z wilgocią – pochłaniają jej nadmiar z pomieszczenia, a w suchych okresach oddają ją, doskonale nawilżając i tym samym poprawiając komfort oddychania.

Stół owalny i krzesła znakomicie sprawdzają się wszędzie tam, gdzie przebywają dzieci. Wszystko dlatego, że nie mają ostrych rogów, które mogłyby przyczynić się do niechcianych kontuzji. Co więcej, wszystkie nasze meble pokrywamy ekologicznymi impregnatami, które poprawiają ich żywotność, zabezpieczają przed zniszczeniami, zabrudzeniami czy przebarwieniami. Tak więc, wybierając stół owalny i krzesła z naszej oferty, nie tylko troszczysz się o estetyczny wygląd wnętrza, ale również o wysoki standard bezpieczeństwa w swoim domu.

Stół rozkładany z krzesłami

Niespodziewani goście, ważna uroczystość, zabawa z dziećmi – to tylko niektóre z powodów, dla których warto mieć w domu stół rozkładany z krzesłami. W naszej ofercie zarówno stoły owalne z krzesłami, jak i wiele innych modeli, posiadają możliwość powiększenia powierzchni stołu za sprawą dodatkowych blatów. Dzięki temu w kilka chwil z małego, ustawnego i oszczędzającego miejsce stołu, zyskujesz stół, przy którym pomieści się wiele osób. Oferowane przez nas stoły zostały wyposażone w nowoczesne prowadnice, dzięki czemu z łatwością każdy poradzi sobie z jego rozłożeniem – mechanizm nie wymaga bowiem siły ani nie jest skomplikowany z użytkowaniu.

Stół rozkładany z krzesłami to przede wszystkim funkcjonalne rozwiązanie. Na co dzień nie zajmuje wiele miejsca, a w razie potrzeby w kilka chwil zwiększa swoje rozmiary. Decydując się na takie rozwiązanie, warto zastanowić się nad liczbą krzeseł do zestawu. Choć na zwykle przy złożonym stole zmieści się ich mniej, to już po rozłożeniu warto dysponować większą liczbą wygodnych siedzisk. W związku z tym można zamówić większy komplet, a nadmiar krzeseł umieścić w innym pomieszczeniu albo przechowywać na przykład na strychu i wyciągać w razie potrzeby.

Stół owalny i 12 krzeseł

Zakup stołu wiąże się z koniecznością wykonania pomiarów w danym pomieszczeniu. Dzięki temu możliwe jest wybranie najkorzystniejszego rozwiązania do własnego mieszkania. Dysponując samodzielną jadalnią, z powodzeniem możesz wybrać stół owalny i 12 krzeseł, jednak już w niewielkiej kuchni lepszym rozwiązaniem może okazać się mniejszy stół rozkładany z krzesłami, których liczbę dostosujesz do swoich możliwości. Stoły owalne cieszą się dużą popularnością, ponieważ dobrze wyglądają we wszystkich stylach i pomieszczeniach – zarówno w kuchni, salonie, jak i jadalni. Wybierając stół owalny i 12 krzeseł zapewnisz komfort podczas przyjmowania gości zarówno sobie, jak i im. Nie będziesz się martwić o siedziska i wypożyczać ich od sąsiadów, a goście nie będą czuli się zakłopotani siedząc na taborecie.

Dobrze zaimpregnowane i starannie wykonane stoły i krzesła z naszej oferty posłużą Ci przez długie lata. Jeśli nie wiesz jaki wariant wybrać i potrzebujesz wsparcia specjalistów – zdaj się na naszych konsultantów, którzy z pewnością pomogą w dokonaniu najlepszej decyzji. Pamiętaj również, że za sprawą naszego Konfiguratora możesz dowolnie zestawiać ze sobą różne meble, modyfikować kolory czy materiały obić. Dzięki temu wybierzesz to, co najlepiej sprawdzi się w Twoich wnętrzach.

Polecane wpisy na blogu
Jak pielęgnować skóry tapicerskie? Skóra tapicerska wymaga specjalnej pielęgnacji. Poznaj sposoby na czystą i zadbaną tapicerkę
Czyszczenie tapicerek Utrzymanie tapicerek w stanie czystości nie jest takie trudne. Poznaj sprawdzone sposoby na czyszczenie tapicerek
Poduszki - rozwiązanie dla krzeseł z twardym siedziskiem Gro naszych klientów decyduje się na krzesła z twardym siedziskiem. Ich zaletą jest niewątpliwie łatwiejsza pielęgnacja. Jeśli przewidujemy dłuższe biesiady – warto do takiego rozwiązania dodać podusz (...)
COVID19 a działalność sklepu Czerwona strefa COVID-19 w żaden sposób nie wpływa na tempo naszej pracy i jakość usług. Nasz sklep internetowy SALONMEBLOWY.NET.PL działa bez zmian.
Pielęgnuj meble z SAM-NET! Promocja! Zapraszamy do zapoznania się z najnowszą promocją w naszym sklepie
Meble rattanowe Plecionki królowały w domach kilka dekad temu. Z biegiem czasu, jako symbol kiczu, powędrowały na strych i do piwnicy. Wraz z modą na aranżowanie tarasów i ogrodów – wróciły jako meble sezonowe.
Działalność sklepu a Koronawirus W związku ze stanem epidemii w naszym kraju, zapewniamy, że nasz sklep internetowy SALONMEBLOWY.NET.PL działa bez zmian.
Wiosenne porządki Wiosenne porządki mają wiele zalet. Pozbywanie się starego, aby zrobić miejsce na świeżą nową przestrzeń w domu, eliminacja kurzu, pleśni i brudu, które mogą powodować złe samopoczucie.
Dom w stylu prowansalskim Styl prowansalski to prowincjonalne francuskie projekty wnętrz, które są powiązane z lekkimi stylami południowymi. Jest chętnie wybieraną aranżacją, a jego popularność ciągle rośnie.
Jak urządzić kuchnię? Aby urządzić kuchnię, nie potrzeba jakiejś wiedzy tajemnej, do której dostęp mają nieliczni. Musimy pamiętać jednak o zasadach, które nam to znacznie ułatwią. Należą do nich reguła „trójkąta roboczego (...)
Jak wybrać fotel do salonu? Wybór fotela do salonu to nie taka prosta sprawa. Na rynku dostępnych jest mnóstwo modeli mebli. Niektóre wręcz zachęcają, by na nich usiąść, inne już na pierwszy rzut oka wyglądają jak narzędzie tort (...)
Mały balkon Ponad połowa ludzi z dużych miast w Polsce mieszka w mieszkaniach. Większość z tych mieszkań posiada balkon, który dla jednych jest zbawieniem, dla drugich zaś utrapieniem. Dzisiejszy artykuł będzie j (...)